FGIF IMAGES

   INDEX 2009-2010  

IMAGESPSAUG   IMAGESSEPT   IMAGESOCT   IMAGESNOV   IMAGESDEC  IMAGESJAN  IMAGESFEB  IMAGESMAR  IMAGESAPR  IMAGESMAY      

No Date Photos  Club  Opponents  League  Comp  Photographer(s)
440 24-May 20 Abertillery Bluebirds  Garw  Welsh League  Div 3  Gary Spooner
168 11-Nov 6 AC Horsens  FC Vestsjaelland  Danish Football League  Division 1  Justin Holmes
152 05-Nov 8 AC Sparta Praha  FC Banik Ostrava   Fotbalova Liga  Division 1  Leon Gladwell
91 01-Oct 8 Accrington Stanley   Crewe Alexandra  Football League  Div 2  Leon Gladwell
319 16-Mar 15 Accrington Stanley Res  Blackpool Res  Central Reserve League  Div 1 West  Gyles Basey-Fisher
332 21-Mar 8 AD Alcorcon  Racing Santander  Segunda Div B   Group ll  Leon Gladwell
252 17-Jan 10 AFC Blackpool  Irlam  North West Counties Lgue  Div 1   Mike Latham
277 14-Feb 15 AFC Crowley  Ransomes Sports  Suffolk & Ipswich League  Omnico Cup QF  Martin Wray
426 10-May 15 AFC Hatfield Town  Belstone FC  Herts Senior County Lgue  Div 1  Martin Wray
254 17-Jan 4 AFC Hornchurch  Bognor Regis Town  Ryman League  Prem Div  Justin Holmes
129 25-Oct 15 AFC Kempston Town  Oakley Sports  Bedfordshire County Lge  Premier Div  Martin Wray
341 23-Mar 8 AFC Sheppey  Sheerness East  Kent County League  Div 1 East  Paul Roth
239 03-Jan 15 AFC Sudbury  Chesham United  Southern League  Midlands Div  Gary Spooner
185 29-Nov 6 AFC Wulfrunians  Bloxwich United  West Mids Regional League  Premier Div  Mike Latham
240 03-Jan 8 Aldeburgh Town  Ransomes Sports  Suffolk & Ipswich League  Omnico Cup 3  Leon Gladwell
222 28-Dec 17 Aldeburgh Town  Ransomes Sports  Suffolk & Ipswich League  Omnico Cup 3  Martin Wray
171 16-Nov 15 Alloa Athletic  Stenhousemuir  Scottish Football League  Division 2  Gary Spooner
321 16-Mar 9 Almondsbury Town  Oxford Quarry Nomads  Hellenic League  Prem Div  Gyles Basey-Fisher
3 26-Jul 16 Alveston  Bartley Green  Midland Comb  PS-F  Gary Spooner
380 12-Apr 10 Amersham Town  London Colney  South Midlands League  Div 1  Leon Gladwell
214 23-Dec 7 Angers SCO  AS Excelsior  Chamionnat de France  C de F 8 Tour  Leon Gladwell
398 22-Apr 2 Anorthosis Famagusta  E N Paralimni  Cyprus Championship  Div 1  Dave DJ Johnston
348 28-Mar 23 Anstey Nomads  Dunkirk  East Midlands Counties    Andy G & Emma J
396 22-Apr 3 APOEL  Alki Larnaca  Cyprus Championship  Div 1  Dave DJ Johnston
431 15-May 9 Arles Avignon  FC Nantes  Championnat de France  Ligue2  Gyles Basey-Fisher
70 22-Sep 9 Arlesey Town  Wealdstone  Southern League Prem  FA Cup 1  Stephen Gray
24 24-Aug 20 Arnold Town  Selby Town  NCEL  Prem Div  Andy G/Emma J
429 14-May 1 Arsenal Ladies  Leeds Carnegie Ladues  Championnat de France  Womens Premier Lge  Steve Ayre
395 22-Apr 1 AS Ethnikos Achnas  AE Paphos  Cyprus Championship  Div 1  Dave DJ Johnston
369 07-Apr 4 Ashford Town (M'x)  Horsham  Ryman League  Prem Div  Justin Holmes
141 01-Nov 18 Ashington  Shildon  Northern League  Division 1  Andy G/Emma J
242 03-Jan 4 Aston Villa  Blackburn Rovers  Premier League  FA Cup 3  Justin Holmes
144 01-Nov 25 Auchinleck Talbot  Huntly  West Region Super League  Scottish Cup 2 Rep  Gary Spooner
247 12-Jan 3 Aversa Bucharest  Steau Bucharest II  Diviza C  Seria B  Dave DJ Johnston
50 09-Sep 19 Aylesbury United  Tiptree United  Southern League  FA Cup Prelim Rd   Gary Spooner
315 09-Mar 6 Bacton United 89  Mendlesham  Suffolk & Ipswich League  Suffolk Jun Cup S-F  Leon Gladwell
81 28-Sep 8 Ballingry Rovers    East Region Prem Lge    Andy Gallon
178 22-Nov 6 Bardon Hill Sports  Gedling Town  East Midlands Counties    Mike Latham
64 13-Sep 12 Barlestone St Giles  FC Khalsa  Leicestershire Sen Lge  Div 1  Martin Wray
389 19-Apr 20 Barnoldswick Town  Eccleshall  North West Counties Lgue  Div 1  Andy G & Emma J
44 04-Sep 16 Barrow    Conference  National Div  Andy Gallon
110 12-Oct 6 Bartley Green  Newcastle Town  Midland Comb League  FA Vase 1  Leon Gladwell
2 21-Jul 15 Bartley Green  Stourbridge  Midland Comb  PS-F  Gary Spooner
196 06-Dec 8 Barwell  Glossop North End  Midland Football Alliance  FAV 3  Mike Latham
90 01-Oct 5 Basildon United  Barking  Essex Senior League  FA Vase 2Q  Leon Gladwell
323 16-Mar 8 Bathgate Thistle  Linlithgow Rose  East Region Super League  Scottish Jun Cup QF  Mike Latham
269 31-Jan 20 Bayern Munich  FSV Mainz  Bundesliga 1  Gary Spooner
415 02-May 14 Bearsted  Hollands & Blair  Kent County League  Prem Div  Pete Collins
414 30-Apr 7 Beccles Caxton  Sprowston Athletic Res  Anglian Comb League  Div 2  Leon Gladwell
184 29-Nov 17 Beccles Caxton  Norwich CEYMS  Anglian Comb League  Div 2  Martin Wray
292 22-Feb 4 Beckenham Town  Tunbridge Wells  Kent Senior League  Prem Div  Justin Holmes
26 24-Aug 10 Belstone FC  Walkern Rangers  HSCL  Div 1  Stephen Gray
23 24-Aug 18 Belstone FC  Walkern Rangers  HSCL  Div 1  Martin Wray
21 20-Aug 5 Berriew  Penrhyncoch  Cymru Alliance    Mike Latham
71 24-Sep 8 Bicester Town  Leverstock Green  Hellenic League  FA Vase 2Q  Stephen Gray
145 03-Nov 12 Billingham Town  Shildon  Northern League  Division 1  Peter Collins
99 08-Oct 12 Binfield  Witney United  Hellenic League  Premier Div  Stephen Gray
176 19-Nov 9 Bishop Auckland    Nothern League  Division 1  Andy Gallon
92 01-Oct 5 Blackburn Rovers U18's  Manchester Utd U18's  FA Academy League  Premier Div  Leon Gladwell
11 11-Aug 14 Bohemian  Cork City  League of Ireland    Leon Gladwell
444 31-May 35 Bo'ness United  Linlithgoe Rose  East Region Super League    Gary Spooner
169 16-Nov 8 Bo'ness United  Kirkaldy YMCA  East Region Super League  EoS Cup Round 2  Mike Latham
100 08-Oct 20 Bonnyrigg Rose Athletic  Fraserburgh  East Region Super League  SFA Cup 1 Replay  Gary Spooner
418 02-May 4 Boreham Wood  Kingstonian  Ryman League  Prem Div Play-Off   Justin Holmes
67 20-Sep 20 Borussia Dortmund  Bayern Munich  Bundesliga  Div 1  Gary Spooner
163 09-Nov 8 Boston Town  Long Buckby  United Counties League  Premier Div  Stephen Gray
72 24-Sep 9 Bourne Town  AFC Goole  United Counties League  FA Cup Prelim Rd   Gyles Basey Fisher
148 05-Nov 5 Bowers & Pitsea  Southend United  Essex Senior League  Essex Senior Cup 3  Leon Gladwell
412 30-Apr 7 Bracknell Town  Windsor & Eton  Southern League  Div 1 South & West  Leon Gladwell
413 30-Apr 6 Bradenham Wanderers  Mundford  Anglian Comb League  Div 2  Leon Gladwell
34 30-Aug 9 Bradenham Wanderers  Attleborough Town  Anglian Comb  Div 2  Gyles Basey-Fisher
409 29-Apr 18 Bradford Park Avenue    Northern Premier League  Prem Div  Andy Gallon
228 29-Dec 16 Braintree Town  Hampton & Rich'd Bor  Conference  South  Andy Gallon
143 01-Nov 6 Bredhurst Juniors  Tenterden Town  Kent County League  Division 2 East  Paul Roth
402 25-Apr 7 Brentford  Tranmere Rovers  Football League  Div 1  Peter Collins
229 29-Dec 3 Brentford  Charlton Athletic  Football League  Div 1  Justin Holmes
237 03-Jan 20 Bridgwater Town  Taunton Town  Southern League  South & West Div  Gary Spooner
303 04-Mar 12 Brighouse Town    Northern Counties East Lge  Div 1  Andy Gallon
293 22-Feb 11 Brimscombe & Thrupp  Ellwood  Gloucestershire Senior Lge    Paul Roth
28 24-Aug 8 Broadfields United  Southall  Middlesex County League  Prem Div  Paul Roth
49 09-Sep 16 Brocton  Rushall Olympic  Midland Comb League  Prem Div  Gary Spooner
270 01-Feb 18 Bromley FC  Newport County  Conference  South  Gyles Basey-Fisher
311 09-Mar 11 Bromyard Town  AFC Wulfrunians  West Mids Reg League  Prem Div  Paul Roth
37 30-Aug 9 Broxbourne Borough  Enfield 1893  South Mids League  FAC EPR  Gyles Basey-Fisher
423 10-May 25 Buckingham Athletic  Bradwell SP v Bucks CC    Berks & Bucks IC F  Gary Spooner
137 26-Oct 9 Builth Wells  Llandindrod Wells  Mid Wales League South  Radnorshire Cup 2  Mike Latham
165 09-Nov 8 Burton Albion  Oxford City  Football League  Division 2  Leon Gladwell
295 01-Mar 8 Burton Park Wanderers    United Counties League  Div 1  Gyles Basey-Fisher
289 22-Feb 20 Cambridge City  Oxford City  Southern League  Prem Div  Gary Spooner
89 01-Oct 16 Camelon Juniors  Kelty Hearts  East Region Super League    Andy G/Emma J
172 16-Nov 6 Cardiff City  Wales v Scotland  International  Friendly  Justin Holmes
13 13-Aug 6 Carlisle Amateurs  Silloth  Cumberland County  Div 1  Mike Latham
112 13-Oct 6 Carluke Rovers  Forth Wanderers  West Region Juniors  Central Div 2  Mike Latham
69 22-Sep 20 Castle Vale JKS  Wolves Casuals  Midland Comb League  FA Vase 2Q  Gary Spooner
399 25-Apr 15 Charlton Athletic  Norwich City  Football League  Div 1  Peter Collins
117 19-Oct 16 Charnock Richard  Haslingden St Mary's  West Lancs League  WLL R Cup Prel Rd  Andy G/Emma J
62 13-Sep 6 Chartham Sports  Platt United  Kent County League  Div 2 East  Paul Roth
346 28-Mar 7 Chatteris Town  Great Paxton  Cambs County League  Senior A Div  Leon Gladwell
126 20-Oct 13 Cheddar FC  Glastonbury Town  Somerset County League  Premier Div  Gyles Basey Fisher
368 07-Apr 4 Chertsey Town  Egham Town  Combined Counties League  Prem Div  Justin Holmes
424 10-May 24 Chesterfield  AFC Bournemouth  Football League  Div 2  Andy G & Emma J
329 17-Mar 22 Chesterfield FC    Football League  Div 2  Andy Gallon
330 17-Mar 5 Chesterfield FC (new)    Football League  Div 2  Andy Gallon
189 29-Nov 3 Chichester City  Three Bridges  Sussex County League  Division 1  Justin Holmes
291 22-Feb 10 Chorley  Lancaster City  Unibond League  Div 1 North  Andy Gallon
59 13-Sep 7 Chorley  Prescot Cables  Northern Prem League  Presidents Cup Prel  Leon Gladwell
118 19-Oct 15 Clare Town  Sudbury Athletic  Essex & Suffolk Border Lge  Suffolk Junior Cup 1  Martin Wray
328 17-Mar 24 Clements 83  Coventry Amateurs  Midland Comb League  Div 3  Martin Wray
266 31-Jan 6 Clitheroe    Unibond League  Div 1 South  Andy Gallon
334 21-Mar 8 Club Atletico de Madrid  Club Atletico Osasuna  Primera Div    Leon Gladwell
128 21-Oct 7 Club Deportivo Castellon  FC Barcelona  La Liga  Primera Division  Leon Gladwell
7 09-Aug 12 Clyde  Forfar Athletic  Scottish Football League  CIS Cup 1  Gary Spooner
339 21-Mar 10 Clydebank  Hill of Beath Hawthorn  West Region Super League  Scottish Jun Cup QF  Mike Latham
221 27-Dec 16 Cogenhoe United  Northampton Spencer  United Counties League  Premier Div  Gary Spooner
302 01-Mar 4 Coleraine FC  Bohemians  IFA Premiership  Setanta Cup Grp 2  Justin Holmes
387 19-Apr 12 Colne    North West Counties Lgue  Prem Div  Andy Gallon
115 19-Oct 5 Coney Hall  Canterbury City  Kent County League  Premier Div  Justin Holmes
174 17-Nov 8 Congleton Town  Shildon  North West Counties Lge  FA Vase Round 2  Stephen Gray
411 29-Apr 15 Copland  Singh Sabha Slough  Middlesex County League  Prem Div  Martin Wray
192 30-Nov 8 Coplestonians  Stowmarket Town  Suffolk & Ipswich League  Suffolk Senior Cup 2  Gyles Basey-Fisher
343 26-Mar 17 Corby Town  Hyde United  Conference  North  Gyles Basey-Fisher
51 09-Sep 14 Coton Green  Burntwood Town  Midland Comb League  Div 1  Gary Spooner
245 10-Jan 1 Coventry City  Barnsley  Football League  Championship  Steve Ayre
79 28-Sep 8 Cowdenbeath    Scottish Football League  Div 2  Andy Gallon
198 06-Dec 20 Crook Town  Shildon  Northern League  FAV 3  Andy Gallon
156 05-Nov 2 Crowborough Athletic  East Grinstead Town  Sussex County League  Division 1  Justin Holmes
316 09-Mar 5 Crusaders  Portadown  IFA Premiership  NI Cup Q-F  Justin Holmes
12 11-Aug 10  Crusaders  Portadown  Irish Premier League    Leon Gladwell
383 13-Apr 13 Curzon Ashton  FC Halifax Town  Unibond League  Div 1 North  Andy Gallon
336 21-Mar 7 Darlington RA  Jarrow Roofing  Northern League  Div 2  Peter Collins
296 01-Mar 20 Daventry United  Deeping Rangers  United Counties League  Prem Div  Gyles Basey-Fisher
10 10-Aug 15 Derry City  CSKA Sofia  FAI Premier League  Europa Lge 3Q 2 Leg  Leon Gladwell
379 11-Apr 18 Desford  Hathern  Leicestershire Senior Lge  Div 1  Gary Spooner
397 22-Apr 1 Dighenis Morfus  Aris Limassol  Cyprus Championship  Div 2  Dave DJ Johnston
251 12-Jan 2 Dinamo Bucharest  Farul Constanta  Liga 1    Dave DJ Johnston
248 12-Jan 2 Dinamo Bucharest II  FC Brasov  Diviza B    Dave DJ Johnston
164 09-Nov 6 Dover FC U18's  Holland's & B U18's  Kent Youth League  Southern Div  Paul Roth
45 07-Sep 16 Dronfield Town  Parkhouse  Central Mids League  Prem Div  Emma Jones
256 21-Jan 10 Dundee  Dunfermline Athletic  Scottish Football League  Div 1   Gary Spooner
77 28-Sep 8 Dunfermline Athletic    Scottish Football League  Div 1  Andy Gallon
8 09-Aug 12 Dunfermline Athletic  Inverness CT  Scottish Football League  Div 1  Gary Spooner
290 22-Feb 8 Dunston UTS  Horden CW  Northern League  Div 1  Mike Latham
307 09-Mar 20 Easington United  Hutton Cranswick United  Central Midlands League  Prem Div  Gary Spooner
107 12-Oct 17 East Fife  Dumbarton  Scottish Football League  Div 2  Gary Spooner
78 29-Sep 8 East Fife    Scottish Football League  Div 2  Andy Gallon
87 28-Sep 14 East Stirlingshire  Queen's Park  Scottish Football League  Div 3  Andy G/Emma J
18 19-Aug 2 Ellistown    East Midlands Counties    Andy Gallon
85 28-Sep 5 Enfield (1893)  Chelmsford City  Essex Senior League  FA Cup 2Q  Justin Holmes
335 21-Mar 10 Esh Winning  Norton & Stockton Ancts  Northern League  Div 1  Peter Collins
201 10-Dec 3 Espanyol  Racing Santander  La Liga  Prem Div  Justin Holmes
200 10-Dec 3 Espanyol B  UE Sant Andreu  Segunda League  Div B, Group 3  Justin Holmes
281 14-Feb 20 Euxton Villa  Haslingden St Mary's  West Lancs League  Prem Div  Andy G and Emma J
199 06-Dec 8 Eversley FC  Bedfont Sports  Combined Counties League  Division 1  Paul Roth
408 26-Apr 3 Exeter City  Charlton Athletic  Football League  Div 1  Justin Holmes
433 16-May 48 FA Cup Final 2010  Chelsea v Portsmouth  FA Cup  Final  Pete Collins
264 26-Jan 4 Falkirk  Dundee United  Scottish Premier League    Justin Holmes
360 05-Apr 12 Falmouth Town  St Blazey  South West Peninsula Lge  Premier Div  Gary Spooner
219 24-Dec 10 Farnham Town    Combined Counties League  Division 1  Andy Gallon
357 05-Apr 5 Faversham Town  Beckenham Town  Kent Senior League  Premier Div  Justin Holmes
211 23-Dec 7 Faversham Town  Sporting Bengal United  Kent Senior League  Premier Div  Leon Gladwell
166 10-Nov 10 Faversham Town  Herne Bay  Kent Senior League    Peter Collins
186 29-Nov 9 Fawley  AFC Aldermaston  Wessex League  Division 1  Paul Roth
155 05-Nov 10 FC Boh'ns Praha 1905  FC Slovan Liberec   Fotbalova Liga  Division 1  Leon Gladwell
41 31-Aug 17 FC Brimington  Phoenix S&S  Central Midlands League  Prem Div  Andy G/Emma J
304 04-Mar 8 FC Halifax Town    Unibond League   Div 1 North  Andy Gallon
113 13-Oct 16 FC Halifax Town  Burscough  Unibond League  FA Cup 3Q  Andy G/Emma J
430 15-May 14 FC Istres  Nimes  Championnat de France  Ligue2  Gyles Basey-Fisher
344 28-Mar 15 FC Khalsa  Narborough & Littlethorpe  Leics Senior League  Div 1  Martin Wray
355 04-Apr 3 FK DAC 1904 Dunajska  MFK Ruzomberok  Corgon Liga    Justin Holmes
149 05-Nov 8 FK Dukla Praha  FC Hradec Kralove  Fotbalova Liga  Division 2  Leon Gladwell
153 05-Nov 12 FK Meteor Praha  FK Tabor  Divize Skupina  Section A  Leon Gladwell
182 24-Nov 6 Fleet Town  Chatham Town   Ryman League  Div 1 South  Stephen Gray
267 31-Jan 13 Fleetwood Town  Hinckley United  Conference  North  Andy Gallon
226 28-Dec 9 Fleetwood Town  Vauxhall Motors  Conference  North  Mike Latham
60 13-Sep 7 Flixton  Congleton Town  North West Counties  Div 1  Leon Gladwell
374 09-Apr 14 Foulsham  Marlingford  Anglian Comb League  Div 3  Martin Wray
22 22-Aug 12 Fowlmere  Great Chesterford  Cambs County League  Senior B  Martin Wray
365 06-Apr 7 Foxhole Stars  St Austell  South West Peninsula Lge  West Div  Gary Spooner
417 02-May 28 Fulwood Amateurs  Freckleton  West Lancs League  Prem Div  Andy G & Emma J
373 09-Apr 13 Garforth Town  FC Halifax Town  Unibond League  Div 1 North  Andy Gallon
331 21-Mar 8 Getafe  Real Mallorca  Primera Div    Leon Gladwell
233 01-Jan 8 Gillingham  Brentford  Football League  Div 1   Peter Collins
88 01-Oct 14 Gillingham  Norwich City  Football League  Div 1  Peter Collins
134 25-Oct 20 Girvan  Wick Academy  West of Scotland League  Scottish Cup 2  Gary Spooner
209 16-Dec 20 Glenafton Athletic  Westfield  West Region Super League  Division 1  Gary Spooner
227 29-Dec 16 Godalming Town  Fleet Town  Ryman League  Div 1 South  Andy Gallon
180 23-Nov 6 Godalming Town  Arlesey Town  Isthmian League  FA Trophy 3Q  Leon Gladwell
224 28-Dec 5 Godmanchester Rovers    Eastern Counties League  Div 1  Martin Wray
416 02-May 14 Gosfield United  Boxted Lodgers  Essex & Suffolk Border Lge  Div 1  Martin Wray
157 06-Nov 13 Grantham Town  Chasetown  Unibond League  Div 1 South  Stephen Gray
101 09-Oct 15 Gresford Athletic  Llanrug United  Cymru Alliance  Welsh Cup 2  Martin Wray
297 01-Mar 24 Gresley FC  Whitehawk    FA Vase Round 6  Andy G/Emma J
420 04-May 11 Grimsby Town  Barnet  Football League  Div 2  Leon Gladwell
313 09-Mar 4 Hanwell Town  Aylesbury  South Midlands League  Prem Div  Leon Gladwell
158 09-Nov 8 Hanwell Town  Hatfield Town  South Midlands League  Premier Div  Paul Roth
76 28-Sep 14 Harborough Town  Medbourne  Northants Comb League  Prem Div  Martin Wray
63 13-Sep 4 Harland & Wolff Welders  Queen's University  IFA   Champ 2  Justin Holmes
298 01-Mar 15 Harleston Town  Thetford Rovers  Anglian Comb League  C B Trophy S-F  Martin Wray
9 10-Aug 7 Harleston Town  Diss Town  Anglian Comb  PS-F  Leon Gladwell
122 20-Oct 12 Harrogate Railway Ath  FC Halifax Town  Unibond League  Div 1 North  Emma Jones
294 24-Feb 3 Harrogate Town    Conference  North  Andy Gallon
382 12-Apr 5 Hassocks FC  Crowborough Athletic  Sussex County League  Div 1  Justin Holmes
25 24-Aug 13 Hastings United  Dartford  Ryman League  Prem Div  Leon Gladwell
419 02-May 19 Haverhill Rovers  Walsham Le Willows  Eastern Counties League  Prem Div  Gary Spooner
86 28-Sep 5 Hawick Royal Albert  Huntly  East of Scotland League  SFA Cup 1  Mike Latham
370 07-Apr 8 Hawkenbury  Lanes End  Kent County League  Div 2 East  Paul Roth 
362 05-Apr 10 Hayle  Camelford  South West Peninsula Lge  West Div  Gary Spooner
258 24-Jan 20 Heanor Town  Greenwood Meadows  East Midlands Counties Lge    Andy Gallon
17 19-Aug 18 Heather St Johns  Gesley FC  Midland Comb  FAC EPR Replay  Andy Gallon
116 19-Oct 20 Hemel Hempstead  Farnborough   Southern League  FA Trophy 1Q  Gary Spooner
55 11-Sep 15 Henley Athletic  Stradbroke United  Suffolk & Ipswich Lge  Div 2  Martin Wray
195 02-Dec 8 Henley Town  Holyport  Hellenic League  Div 1 East  Stephen Gray
132 25-Oct 13 Hercules CF  Real Murcia  La Liga  Segunda Division  Leon Gladwell
376 11-Apr 16 Hesketh Bank  Slyne-with-Hest  West Lancs League  Div 1  Emma Jones
288 22-Feb 16 Hesketh Bank    West Lancs League  Div 1  Andy Gallon
190 30-Nov 5 Heswall  Brow v Mirehouse  West Cheshire League  FA Sunday Cup Rd 2  Mike Latham
263 26-Jan 3 Hibernian  Hamilton Academicals  Scottish Premier League    Justin Holmes
279 14-Feb 8 Hill of Beath Hawthorn  Arthurlie  East Region Super League  Scottish Junior Cup 4  Mike Latham
442 24-May 1 HNK Val Kastel Stari    3. HNL    Leon Gladwell
337 21-Mar 19 Holker Old Boys    North West Counties Lge  Div 1  Andy Gallon
272 07-Feb 15 Holland  University of Essex  Essex & Suffolk Border Lge  Prem Div  Martin Wray
19 19-Aug 4 Ibstock    East Midlands Counties    Andy Gallon
375 10-Apr 16 Ickwell & Old Warden  Renhold United  Bedfordshire Cty Fball Lge  Prem Div  Martin Wray
325 16-Mar 20 Ilfracombe Town  Street  Western League  Prem Div  Gary Spooner
432 15-May 17 Interwood  Copland  Midd'x County League  Prem Div  Martin Wray
80 28-Sep 8 Inverness Clachnacuddin    Highland League    Andy Gallon
93 01-Oct 10 Inverness CT  Partick Thistle  Scottish Football League  Div 1  Andy G/Emma J
216 23-Dec 8 K. Diegem Sport  KSK Hasselt  Derde Klasse  B  Leon Gladwell
217 23-Dec 7 KAA Gent  KRC Genk  Eerste KLasse     Leon Gladwell
114 19-Oct 9 Kello Rovers  Larkhall Thistle  Ayrshire District League  WoS Cup 1  Mike Latham
345 28-Mar 8 Kelty Hearts  Newtongrange Star  East Region Super League    Mike Latham
83 28-Sep 8 Kelty Hearts    East Region Super League    Emma Jones
378 11-Apr 17 Kenilworth Town KH  Perrywood  Midland Comb League  Div 2  Gary Spooner
131 25-Oct 10 Kent Athletic  Broadfields United  South Midlands League  ARFLT Round 1  Paul Roth
338 21-Mar 14 Kirby Athletic  Bradfield Rovers  Essex & Suffolk Border Lge  Div 1  Martin Wray
234 01-Jan 16 Kirkley & Pakefield  Norwich United  Eastern Counties League  Prem Div  Gary Spooner
220 27-Dec 18 Kirkley & Pakefield  Leiston  Eastern Counties League  Premier Div  Martin Wray
301 01-Mar 8 Knighton Town  Presteigne St Andrews  Mis Wales (South) League  Radnorshire Cup S-F  Mike Latham
161 09-Nov 20 Kodak (Harrow) FC  Indian Gymkhana  Middlesex County League  Senior Open Cup 2  Martin Wray
213 23-Dec 6 KVC Westerlo  RSC Anderlecht  Eerste Klasse    Leon Gladwell
193 30-Nov 9 Lakenheath  Achilles  Cambs County League  Suffolk Senior Cup 3  Gyles Basey-Fisher
206 13-Dec 5 Lancing  Westfield  Sussex County League  Division 2  Justin Holmes
205 13-Dec 5 Lancing United  East Dean  West Sussex League  Sussex Inter Cup 3  Justin Holmes
388 19-Apr 16 Lancs FA Ground Leyland  Blackpool WR v Garstang   Lancs Amateur Shield  Final  Andy Gallon
257 24-Jan 6 Larkhall Thistle  Newtongrange Star  SJFA West Region  Scottish Junior Cup 4  Mike Latham
215 23-Dec 8 Le Mans UC 72  Valenciennes  Chamionnat de France  Ligue 1  Leon Gladwell
318 11-Mar 12 Leeds United  Brentford  Football League  Div 1  Peter Collins
381 12-Apr 14 Leigh Genesis  Bamber Bridge  Unibond League  Div 1 North  Gyles Basey Fisher
235 01-Jan 14 Leiston  Felixstowe & Walton  Eastern Counties League  Prem Div  Gary Spooner
38 30-Aug 9 Leiston  Walsham-le-Willows  Eastern Counties League  Prem Div  Gyles Basey-Fisher
142 01-Nov 9 Lesmahagow Juniors  Rutherglen Glencairn  West of Scotland League  Scottish Junior Cup 2  Mike Latham
133 25-Oct 7 Levante Union Deportiva  Real Sociedad  La Liga  Segunda Division  Leon Gladwell
202 13-Dec 8 Lincoln M Railway  Rainworth MW  NCEL   Prem Div  Mike Latham
400 25-Apr 20 Linlithgow Rose  Lochee United  East Region Super Lge  Scottish J Cup S-F2L  Gary Spooner
275 08-Feb 5 Lisburn Distillery  Linfield  IFA Premiership  Prem Div  Justin Holmes
340 22-Mar 23 Liversedge  Nostell MW  Northern Counties East Lge  Prem Div  Andy G & Emma J
1 21-Jul 15 Llandudno Town  Stourbridge  Cymru Alliance  PS-F  Gary Spooner
130 25-Oct 8 Llanrhaeadr YM  Bow St  Mid Wales League    Mike Latham
20 19-Aug 5 Lostock St Gerards  Blackpool Wren Rovs  West Lancs League  Prem Div  Mike Latham
401 25-Apr 15 Loughborough FC  Genesis FC  North Leics League  Prem Div  Gyles Basey Fisher
349 28-Mar 20 Loughborough FC  Sutton Donnington  North Leics Leagur  Prem Div  Gary Spooner
109 12-Oct 4 Louletano DC  CF Uniao Madeira  Portugal League 2nd Div  Div South  Justin Holmes
327 16-Mar 10 Lydney Town  Cheltenham Saracens  Hellenic League  Div 1 West  Paul Roth
54 10-Sep 12 Maidstone United  Tonbridge Angels  Ryman League  Premier Div  Peter Collins
427 12-May 13 Marlingford  Foulsham  Anglian Comb League  Div 3  Martin Wray
204 13-Dec 15 Medbourne  Q E Great Houghton  Northants Comb League  Prem Div Cup QF  Martin Wray
394 21-Apr 16 Melton Mowbray  Hathern  Leicestershire Senior Lge  Div 1  Martin Wray
187 29-Nov 16 Melton Mowbray  Desford  Leicestershire Senior Lge  Division 1  Gary Spooner
188 29-Nov 5 Midhurst & Easebourne  Rustington  Sussex County League  Division 2  Justin Holmes
75 25-Sep 20 Mile Oak Rovers & Youth  Archdale '73  Midland Comb League  Div 1  Gary Spooner
282 14-Feb 20 Minehead  Bradford Town  Western League  Div 1  Gary Spooner
234 03-Jan 7 MK Dons  Burnley  Football League  FA Cup 3  Leon Gladwell
33 30-Aug 15 MK Wanderers  Pitstone & Ivinghoe  South Mids League  Div 2  Martin Wray
407 26-Apr 18 Morda United  Ellesmere Rangers Res  Shropshire County League  Prem Div  Gary Spooner
35 30-Aug 12 Morecambe  Macclesfield Town  Football League  Div 2  Gyles Basey-Fisher
361 05-Apr 10 Mousehole  Porthleven  South West Peninsula Lge  West Div  Gary Spooner
191 30-Nov 8 Mulbarton Wanderers  Mundford  Anglian Comb League  Cyril Ballyn Trophy 2  Gyles Basey-Fisher
262 26-Jan 12 New Mills  Witney United  North West Counties Lgue  FAV 4  Gyles Basey-Fisher
106 12-Oct 7 Newmains United  Banchory St Ternan  West Scotland League  Scottish Junior Cup 1  Mike Latham
223 28-Dec 7 Newmarket Town    Eastern Counties League  Prem Div  Martin Wray
441 24-May 17 Newport Civil Service  Pontyclun  Welsh League  Div 3  Gary Spooner
218 23-Dec 6 Newport Pagnell Town  Yaxley  United Counties League  Premier Div  Stephen Gray
194 01-Dec 6 Newton Aycliffe  North Shields  Northern League  Division 2  Emma Jones
439 24-May 15 NK Imotski  Hrvatski Dragovoljac   Croatian League  Div 2  Leon Gladwell
443 24-May 3 NK Togir    TreŠa HNL    Leon Gladwell
377 11-Apr 11 Norsemen FC  Nottsb'gh v Winchmore H  Southern Amateur League  AFA Senior Cup Final  Paul Roth 
212 23-Dec 5 North Greenford  Camberley Town  Combined Counties League  Premier Div  Leon Gladwell
30 26-Aug 16 North Shields  Northallerton Town  Northern League  Div 2  Andy Gallon
146 03-Nov 12 Norton & Stockton Ancts  Bishop Auckland  Northern League   Division 1  Peter Collins
261 25-Jan 18 Norwich City  Brentford  Football League  Div 1   Peter Collins
66 20-Sep 4 Norwich City  Charlton Athletic  Football League  Div 1  Justin Holmes
135 25-Oct 3 Notts County  Crewe Alexandra  Football League  Div 2  Justin Holmes
422 10-May 11 Old Newton  Achilles  Suffolk & Ipswich League  Senior Div  Paul Roth
299 01-Mar 10 Old Rutlishians  Battersea Ironsides  Surrey Elite League    Paul Roth
179 22-Nov 10 Olney Town  Buckingham Town  United Counties League  Division 1  Gary Spooner
393 19-Apr 5 Orpington  Hollands & Blair  Kent County League  Prem Div  Justin Holmes
249 12-Jan 1 Otopeni  Sportul Studentesc B  Division 2  South  Dave DJ Johnston
105 12-Oct 7 Oxted & District FC  Wandgas Sports  Surrey Elite Inter League  Inter Div  Paul Roth
326 16-Mar 5 Penrhiwceiber Rangers  Newport YMCA  Welsh League  Div 2  Justin Holmes
138 29-Oct 16 Penrith    ex-Northern League    Andy Gallon
5 09-Aug 15 Penrith  Morpeth  Northern League    Emma Jones
363 05-Apr 5 Penzance  Torpoint Athletic  South West Peninsula Lge  Premier Div  Gary Spooner
364 06-Apr 8 Perranporth  Dobwalls  South West Peninsula Lge  West Div  Gary Spooner
391 19-Apr 10 Pershore Town  Heather St John  Midland Comb League  Prem Div  Paul Roth 
284 17-Feb 3 PFC Botev Plovdiv  Lokomotiv Plovdiv  Bulgarian Football League  A  Dave DJ Johnston
285 17-Feb 2 PFC Litex Lovech  Spartak Varna  Bulgarian Football League  A  Dave DJ Johnston
283 17-Feb 2 PFC Lokomotiv Mezdra  CSKA Sofia  Bulgarian Football League  A  Dave DJ Johnston
207 14-Dec 14 Pollenca  Murense  Primera Regional  Preferente de Mall'ca  Gary Spooner
125 20-Oct 6 Poole Town  Bishops Sutton  Wessex League  FA Vase 1  Gyles Basey Fisher
124 20-Oct 3 Poole Town    ex-Southern League    Gyles Basey Fisher
147 05-Nov 3 Poringland Wanderers  Caister United  Anglian Comb League  Division 1  Leon Gladwell
208 14-Dec 20 Port Pollenca  Condor  Primera Regional  de las Islas Baleares  Gary Spooner
48 07-Sep 17 Porthmadog  Caersws  Welsh Premier League    Gary Spooner
108 12-Oct 5 Portimonense SC  SC Freamunde  Vitalis Liga    Justin Holmes
102 09-Oct 13 Prestatyn Town  Rhyl  Welsh Premier League  Loosemores Cup Grp  Martin Wray
260 24-Jan 15 Q E Great Houghton  Brixworth All Saints  Northants Comb League  Northants Jun Cup 4  Martin Wray
366 06-Apr 18 Racing Club Warwick  Bartley Green  Midland Comb League  Premier Div  Gyles Basey Fisher
255 20-Jan 15 Raith Rovers  Partick Thistle  Scottish Football League  Div 1   Gary Spooner
82 28-Sep 8 Raith Rovers    Scottish Football League  Div 1  Andy Gallon
268 31-Jan 3 Ramsgate  Sittingbourne  Ryman League  Div 1 South  Justin Holmes
96 02-Oct 7 Ransomes Sports  Woodbridge Athletic  Suffolk & Ipswich League  Senior Div  Gyles Basey Fisher
250 12-Jan 1 Rapid Bucharest  Polistinta Timisoara  Liga 1    Dave DJ Johnston
61 13-Sep 8 Reepham Town  Sheringham  Anglian Comb  Mummery Cup 1  Leon Gladwell
271 07-Feb 7 Renfrew  Tayport  West of Scotland League  Scottish Junior Cup 4  Mike Latham
103 09-Oct 15 Repton School  Forest  ISFA   Boodles Cup 2  Martin Wray
386 19-Apr 12 Ringstead Rangers  Cold Ashby Rovers  Northants Comb League  Div 1  Martin Wray
385 15-Apr 5 Robertsbridge United  Mountfield United  East Sussex League  Div 1  Justin Holmes
94 01-Oct 9 Rossendale United  Colwyn Bay  Unibond League  Div 1 North  Leon Gladwell
68 22-Sep 20 Rot Weiss Oberhausen  Alemannia Aachen  Bundesliga  Div 2  Gary Spooner
97 08-Oct 4 Rotherfield  Crawley Down III  Mid Sussex League  Premier Div  Justin Holmes
436 24-May 25 Rotherham United  Aldershot  Football League  Div 2 P-O Final 2L  Pete Collins
324 16-Mar 24 Rothwell Athletic  Carlton Athletic  West Yorkshire League  Prem Div  Andy G & Emma J
342 23-Mar 15 Rothwell Corinthians  Cogenhoe United  United Counties League  Prem Div  Gary Spooner
286 22-Feb 12 Royston Town  Wroxham  South Midlands League  FA Vase 5  Gyles Basey-Fisher
259 24-Jan 13 Royston Town  Tipton Town  South Midlands League  FA Vase Round 4  Gary Spooner
384 15-Apr 4 Rusthall  Tonbridge Invicta  Kent County League  Prem Div  Justin Holmes
309 09-Mar 8 Rutherglen Glencairn  Cambuslang Rangers  West Region Super League  Prem Div  Mike Latham
372 09-Apr 28 Ryhope CW  Cleator Moor Celtic  Wearside League  Monkw'th C Cup Final  Andy G & Emma J
123 20-Oct 5 Salisbury City    ex-Southern League    Gyles Basey Fisher
58 13-Sep 8 Salisbury City  Luton Town  Conference  National Div  Leon Gladwell
238 03-Jan 20 Salvation Army  Stradbroke United  Suffolk & Ipswich League  Division 2  Martin Wray
31 27-Aug 8 Scarborough Town  Guisborough Town  Wearside League    Andy Gallon
136 25-Oct 16 Selby Town  Scarborough Athletic  Northern Counties East Lge  Premier Div  Andy Gallon/Emma Jones
351 29-Mar 3 Sevenoaks Town  Greenwich Borough  Kent Senior League  Prem Div  Justin Holmes
121 19-Oct 9 Shalford FC  Unis Old Boys  Surrey County Inter West  Div 1  Paul Roth
210 23-Dec 4 Sheffield Wednesday  Swansea City  Football League  Championship  
425 10-May 14 Shirley Town  Brereton Social  Midland Comb Football Lge  Div 1  Gary Spooner
167 10-Nov 4 Silkeborg IF  Odense BK  Danish Superliga    Justin Holmes
320 16-Mar 10 Silsden  Squires Gate  North West Counties Lge  Prem Div  Gyles Basey-Fisher
120 19-Oct 6 Silsden AFC  Salford Celtic  Bradford Sunday Alliance  FA Sunday Cup 1  Mike Latham
154 05-Nov 12 SK Benesov  SK Stakonice 1908   Divize Skupina  Section A  Leon Gladwell
354 04-Apr 3 SK Rapid Wien  SV Mattersburg  Austrian Bundesliga    Justin Holmes
150 05-Nov 9 SK Sparta Krc  FSC Libus   Krajske Prebory Praha    Leon Gladwell
151 05-Nov 8 SK Victorie Jirny  FC Predni Kopanina  Divize Skupina  Section B  Leon Gladwell
428 13-May 4 Sligo Rovers  Bohemians  League of Ireland  Prem Div  Justin Holmes
353 04-Apr 3 Slovan Bratislava  FK Senica  Corgon Liga    Justin Holmes
160 09-Nov 13 Soham Town Rangers  Bromsgrove Rovers  Southern League  Midlands Division  Gary Spooner
40 31-Aug 12 Soham Town Rangers  St Ives Town  Southern League  FAC Prelim Rd   Stephen Gray
36 30-Aug 7 Sole Bay United  Bungay Town  Anglian Comb  Div 1  Gyles Basey-Fisher
230 29-Dec 16 Solihull Moors  Hinckley United  Conference  North  Gary Spooner
170 16-Nov 12 Somersham  Willis  Suffolk & Ipswich League  Omnico Cup 2  Martin Wray
6 09-Aug 16 South Park  Feltham  Combined Counties  Div 1  Martin Wray
39 30-Aug 12 Southampton  Brentford  Football League  Div 2  Peter Collins
352 04-Apr 3 Sparta Trnava  FC Dukla Banska Byst'a  Corgon Liga    Justin Holmes
312 09-Mar 4 Spixworth United  Cromer Town  Anglian Comb League  Norfolk Sen Cup Q-F  Leon Gladwell
276 10-Feb 8 Spixworth United  Dersingham Rovers  Anglian Combination Lge  Prem Div  Gyles Basey-Fisher
139 01-Nov 12 Spixworth United  Mattishall  Anglian Comb League  Mummery Cup 2  Martin Wray
350 28-Mar 10 Sporting Hackney  Willesdine Constantine  Midd'x County League  Senior Open Cup Q-F  Paul Roth
52 09-Sep 18 Sporting Khalsa  Goodrich  West Mids Regional Lge  FA Vase 1Q  Gary Spooner
367 06-Apr 28 St Andrews  Holwell Sports  East Midlands Counties Lge    Andy G & Emma J
253 17-Jan 8 St Clements Hospital  Somersham  Suffolk & Ipswich League  Suffolk Prim'y Cup 4  Martin Wray
27 24-Aug 5 St Leonards FC    ex-Southern League    Leon Gladwell
57 13-Sep 13 Stade Brestois 29  FC Nantes  Championnat de France  Ligue 2  Leon Gladwell
42 04-Sep 8 Stade Malherbe Caen  AC Arles  Championnat de France  Ligue 2  Leon Gladwell
4 05-Aug 9 Stafford Town  Earlswood Town  West Midlands Regional  PS-F  Gyles Basey-Fisher
310 09-Mar 20 Staines Lammas  Farleigh Rangers  Combined Counties League  Scottish Jun Cup 4R  Gyles Basey-Fisher
314 09-Mar 5 Stalham Town  Long Stratton  Anglian Comb League  Div 1  Leon Gladwell
159 09-Nov 8 Staveley Miners Welfare  Brighouse Town  Northern Counties East Lge  Division 1  Mike Latham
359 05-Apr 10 Sticker FC  Wadebridge Town Res  East Cornwall League  Premier Div  Paul Roth 
84 28-Sep 12 Stirling Albion    Scottish Football League  Div 2  Andy Gallon
111 12-Oct 6 Stowupland Falcons  Team Bury  Suffolk & Ipswich League  Suffolk SC 1  Leon Gladwell
421 04-May 10 Sunderland  Manchester United  Premier League    Leon Gladwell
104 12-Oct 22 Sutton Athletic  Holland's & Blair  Kent County League  Premier Div  Martin Wray
232 31-Dec 2 SV Hamburg  VfL Bochum  Bundesliga  Div 1  Dave DJ Johnston
410 29-Apr 9 Tadcaster Albion  Hemsworth MW  Northern Counties East Lge  Div 1  Andy G & Emma J
265 31-Jan 14 Tadcaster Albion    Northern Counties East Lge  Div 1   Andy Gallon
46 07-Sep 4 Taunton Town  Yate Town  Southern League  Div 1 S & W  Justin Holmes
53 09-Sep 12 Team Bury  Mildenhall Town  Eastern Counties League  FA Vase 1Q  Martin Wray
181 23-Nov 6 The New Saints  Rhyl  Welsh Premier League    Mike Latham
278 14-Feb 6 Thrapston Town  ON Chenecks  United Counties League  Div 1  Paul Roth
225 28-Dec 3 Thrapston Town    United Counties League  Div 1  Martin Wray
390 19-Apr 20 Tonbridge Invicta  Canterbury City  Kent County League  Prem Div  Martin Wray
140 01-Nov 4 Tonbridge Invicta  Fleet Leisure  Kent County League  Premier Div  Justin Holmes
203 13-Dec 20 Tow Law Town  Consett  Northern League  Division 1  Andy Gallon
434 16-May 20 Treharris Ath Western  Llangeinor   Welsh League  Div 2  Gary Spooner
65 20-Sep 9 Tring Athletic  Stansted  South Midlands League  FA Vase 2Q  Leon Gladwell
435 16-May 20 Troedyrhiw  Corus Steel  Welsh League  Div 3  Gary Spooner
15 17-Aug 6 Tromso  Stromgodset  Norway Eliteserien    Mark Hewitt
300 01-Mar 18 TuS Koblenz  FC Augsburg  Bundesliga  Div 2  Gary Spooner
246 12-Jan 1 Unirea Urziceni  Universitea Craiova  Liga 1    Dave DJ Johnston
306 09-Mar 15 University of Essex  Earls Colne  Essex & Suffolk Border Lge  BL KO Cup Q-F  Martin Wray
43 04-Sep 7 US Avranches Mt St M  Quimper Cornouaille  Championnat de France  Amateus Group D  Leon Gladwell
183 27-Nov 4 US Marignane  SC Bastia   Championnat de France  Coupe de France 7  Justin Holmes
127 21-Oct 12 Valencia CF  Real Betis Balompie  La Liga  Segunda Division  Leon Gladwell
333 21-Mar 8 Valladolid  Real Madrid  Primera Div    Leon Gladwell
437 24-May 16 Vallance FC  Sloane  Midd'x County League  Prem Div  Martin Wray
403 25-Apr 10 Vallance FC  Interwood  Middlesex County League  Prem Div  Paul Roth 
56 12-Sep 12 Vannes Olympique Club  Le Havre AC  Championnat de France  Ligue 2  Leon Gladwell
16 18-Aug 8 Verwood Town  Fleet Spurs  Wessex League  Div 1  Paul Roth
405 26-Apr 27 Walker Central  Blyth Town  Northern Alliance  Prem Div  Andy G & Emma J
73 25-Sep 10 Wealdstone  Sutton United  Ryman League  Prem Div  Gyles Basey Fisher
244 05-Jan 11 Well'borough Whitworths  Burton Park Wands  United Counties League  Div 1   Gyles Basey-Fisher
243 05-Jan 12 Wellingborough Town  Cogenhoe United  United Counties League  Prem Div  Gyles Basey-Fisher
173 16-Nov 6 Wells City  Larkhall Athletic  Western League  FA Vase Round 2  Paul Roth
231 31-Dec 1 Werder Bremen  Nurnburg  Bundesliga  Div 1  Dave DJ Johnston
175 19-Nov 8 West Auckland Town    Nothern League  Division 1  Andy Galon
322 16-Mar 13 Westella & Willerby  Pinxton  Central Midlands League  Supreme Div  Gyles Basey-Fisher
308 09-Mar 12 Westella & Willerby  Parramore Sports  Central Midlands League  Prem Div  Gary Spooner
119 19-Oct 5 Westfield  Southwick  Sussex County League  Div 2  Justin Holmes
177 22-Nov 10 Westhamians  Mountnessing Boca  Essex Olympian League  Premier Div  Martin Wray
162 09-Nov 15 Whickham  Northallerton Town  Northern League  Division 2  Andy Gallon
406 26-Apr 20 Whitchurch Alport  Grappenhall Sports FC   Cheshire League  Div 2  Gary Spooner
404 25-Apr 16 Whitefield Norpol  Roade  Northants Comb League  Prem Div  Martin Wray
317 10-Mar 16 Whitehaven Amateurs  Guisborough Town  Northern League  EAM Cup Q-F  Andy Gallon
358 05-Apr 4 Whitstable Town  Godalming Town  Ryman League  Div 1 South  Justin Holmes
74 25-Sep 8 Whitstable Town  Carshalton Athletic  Ryman League  FA Cup 1  Gyles Basey Fisher
371 08-Apr 7 Whittlesey United  Moulton Harrox  Peterborough & District Lge  Prem Div  Leon Gladwell
14 16-Aug 19 Whitwell AFC  Harpenden Rovs  HSCL  Div 1  Martin Wray
438 24-May 6 Wickham Market  Stanton  Suffolk & Ipswich League  Div 1  Leon Gladwell
98 08-Oct 8 Wigtown & Bladnoch  Whitehill Welfare  South of Scotland League  SFA Cup 1 Replay  Mike Latham
287 22-Feb 15 Wilberforce Wanderers  FC Baresi  Midd'x County League  Div 1 C & E  Martin Wray
274 07-Feb 20 Willand Rovers  Barwell  Western League  FA Vase 5  Gary Spooner
32 30-Aug 8 Wisbech St Mary  Haddenham Rovers  Cambs County League  Senior B  Martin Wray
47 07-Sep 21 Woburn  Renhold United  Northants Comb League  Prem Div  Martin Wray
392 19-Apr 14 Wokingham & Emmbrook  Thame United  Hellenic League  Div 1 East  Gyles Basey Fisher
305 09-Mar 25 Wolviston  Windscale  Wearside League    Andy Gallon
347 28-Mar 7 Woodbridge Athletic  Leiston St Margarets  Suffolk & Ipswich League  Senior Div  Leon Gladwell
236 01-Jan 1 Woodbridge Town  Hinckley United  Eastern Counties League  Prem Div  Gary Spooner
273 07-Feb 20 Workington AFC  Solihull Moors  Conference  North  Andy G and Emma J
197 06-Dec 15 Wormingford Wanderers  Rowhedge  Essex & Suffolk Border Lge  Division 1  Martin Wray
29 26-Aug 7 Wortwell  Beccles Caxton  Anglian Comb  Div 2  Leon Gladwell
95 01-Oct 8 Wrexham  Chester City  Conference  National Div  Leon Gladwell
356 04-Apr 22 Wroxham  Whitehawk  Eastern Counties League  FA Vase S-F 2nd Leg  Martin Wray
280 14-Feb 4 Yate Town  AFC Totton  Southern League  South & West  Justin Holmes
updated on 17/06/10