FGIF IMAGES

  INDEX 2011-2012       

IMAGESPSAUG I IMAGESSEPT I IMAGESOCT I IMAGESNOV I IMAGESDEC I IMAGESJAN I IMAGESFEB I IMAGESMAR I IMAGESAPR I IMAGESMAY

No Date Photos  Club  Opponents  League  Comp  Photographer(s)
381 26-Feb 26 Aberdyfi  Four Crosses  Mid Wales League  Div 2  Mike Latham
239 11-Dec 7 Aberystwyth Town  The New Saints  Welsh Premier League    Mike Latham
404 11-Mar 34 Aberystwyth University  Montgomery Town  Mid Wales League  Div 1  Mike Latham
336 29-Jan 6 Abingdon Town  Ardley United  Hellenic League  Prem Div  Leon Gladwell
92 12-Sep 17 AC Le Touquet  Le Portel Stade  N-P-de-C Ligue  DH  Paul Roth
389 01-Mar 4 Academica de Coimbra  Sport Lisboa e Benfica  Premeira Liga    Leon Gladwell
85 05-Sep 50 AFC Dunstable  Grays Athletic      Bob Davies
53 25-Aug 30 AFC Hornchurch  Canvey Island  Ryman League   Premier Div  Gyles Basey-Fisher
149 17-Oct 6 AFC Hoxne  Stradbroke United  Anglian Comb League  Suffolk Junior Cup 2   Leon Gladwell
564 13-May 31 AFC Sporting Charnwood  EMR  Leics Sunday Summer Lge  at B College Enderby  Rob Campion
33 17-Aug 12 AFC Totton  Oxford City  Southern League  Premier Div  Paul Roth
23 07-Aug 28 AFC Wimbledon  Bristol Rovers  Football League  Div 2  Gary Spooner
523 23-Apr 10 AFCMottingham   Bexlians  Kent County League  Div 2 West  Paul Roth
135 06-Oct 7 Albanian Football  Various      Dave DJ Johnston
431 18-Mar 50 Aldborough Lions  Gimingham  North East Norfolk League  Div 1  Martin Wray
70 31-Aug 5 Alton Town   Moneyfields  Wessex League  Premier Div  Justin Holmes
236 11-Dec 32 Alvis  Stretton Eagles  Midland Comb League  Div 1  Gary Spooner
544 04-May 20 Ambleside United  Todmorden Borough  West Lancs League  Div 2  Andy Gallon
508 22-Apr 50 Ampthill Town  Chesham United Res  South Midlands League  Div 1  Bob Davies
20 02-Aug 20 Annan Athletic  Dunfermline Athletic    Scottish FL Cup 1  Gyles Basey-Fisher
30 14-Aug 12 Annfield Plain  Kirkbymoorside  Wearside League    Andy Gallon
406 11-Mar 40 Anstey Crown  Sileby Victoria  North Leics League  Premier Div  Rob Campion
301 09-Jan 9 Arbroath  Rangers  Scottish Football League  Scottish Cup 4  Leon Gladwell
461 01-Apr 29 Ardrossan Winton Rovers   Renfrew  West Region Superleague  Div 1  Mike Latham
168 30-Oct 9 Arenas de Armilla CD  UD San Pedro  Tercera Division   Grupo 9 - Andalucia  Leon Gladwell
17 30-Jul 20 Arsenal  The Emirates  Premier League    Rob Campion
129 02-Oct 40 Asfordby Village  Glenfield Town    Leics Inter Cup 1  Rob Campion
299 08-Jan 9 Ashby Ivanhoe  Thurnby Nirvana  Leics Senior League  Leics Senior Cup QF  Mike Latham
228 04-Dec 8 Askern Villa  West Auckland Town  NCEL Div 1  FAV 3  Leon Gladwell
513 23-Apr 5 Athletic Club Bilbao  Real CD Mallorca  Primera Div    Leon Gladwell
516 23-Apr 5 Aviron Bayonnais  Paris  Championnat  Nationale  Leon Gladwell
65 30-Aug 8 Ayr United  Inverness CT  Scottish Football League  Scottish FL Cup 2  Leon Gladwell
220 27-Nov 40 Badalona  Xativa  Segunda B  Grupo 3  Gary Spooner
350 12-Feb 68 Baldock Town  Standon & Puckeridge  Herts Senior County Lge  Premier Div  Martin Wray
352 12-Feb 16 Baldock Town   Standon & Puckeridge  Herts Senior County Lge  Premier Div  Andy Gallon
26 07-Aug 49 Baldock Town Reserves  Tring Athletic Reserves    Pre-Season Friendly  Bob Davies
118 26-Sep 8 Ball Haye Green  Wolstanton United  Staffs Senior County Lgue  Premier Div  Leon Gladwell
69 31-Aug 36 Banbury United  St Albans City  Southern League  Premier Div  Gyles Basey-Fisher
272 01-Jan 6 Bangor City  Prestatyn Town  Welsh Premier League    Richard Barnes
344 05-Feb 22 Bangor City  Prestatyn Town  Welsh Premier League    Mike Latham
310 09-Jan 15 Banstead Athletic  Epsom & Ewell  Combined Counties Lgue  Prem Div  Gyles Basey-Fisher
221 27-Nov 10 Barcelona   Real Zaragoza  Primera Div    Gary Spooner
408 11-Mar 50 Bardon Hill  Radford  East Midlands Counties Lge    Bob Davies
415 16-Mar 10 Barrow AFC  Bath City  Conference  Premier Div  Gyles Basey-Fisher
95 18-Sep 34 Barton Rovers  Hatfield Town    FAC 1Q  Gary Spooner
172 30-Oct 30 Barton United  Young Warriors  Midland Comb League  Div 2  Gary Spooner
83 04-Sep 9 Basford United  Bilborough Pelican  Central Midlands League  South Div  Andy Gallon
424 18-Mar 5 Basford United  Nottinghamshire Police  Central Midlands League  Division South  Leon Gladwell
423 18-Mar 30 Basford United  Nottinghamshire Police  Central Midlands League  Division South  Gary Spooner
413 14-Mar 35 Bearsted  Ashford United  Kent Invicta League    Pete Collins
251 18-Dec 43 Beck Row  Mildenhall United  St Edmundsbury League  Div 1  Martin Wray
120 26-Sep 6 Bedfont Town  AFC Hayes  Southern League  Div 1 Central  Leon Gladwell
258 27-Dec 34 Bedford Town  Cambridge City  Southern League  Prem Div  Bob Davies
505 22-Apr 49 Beds FA S CF 2012  Cadecote YB v St Jos    at BUFC  Bob Davies
578 15-May 20 Beeston St Anthonys    West Yorkshire League  Premier Div  Mike Latham
222 27-Nov 9 Belper United  Southwell City  Central Midlands League  Division South  Andy Gallon
409 11-Mar 36 Belper United  Newark Town  Central Midlands League  Division South  Rob Campion
195 13-Nov 13 Belshill Athletic  Thornton Hibs    Scottish Junior Cup 2  Mike Latham
295 08-Jan 32 Belton  Scole United  Gt Yarmouth & District Lge  Norfolk Junior Cup QF  Martin Wray
318 15-Jan 44 Belton   Scole United  Gt Yarmouth & District Lge  Norfolk Junior Cup QF  Martin Wray
183 05-Nov 23 Belton Villa  Genesis  North Leics League  Cobbyn Trophy 2  Rob Campion
267 30-Dec 7 Berkhamstead   Oxhey Jets  South Midlands League  Prem Div  Leon Gladwell
244 15-Dec 12 Bethnal Green United  Sporting Bengal United    FAV 3  Gyles Basey-Fisher
80 04-Sep 47 Biggleswade Town  Haringey & Waltham Dev    FAC Prelim Rd  Bob Davies
12 24-Jul 37 Biggleswade United  Wootton Blue Cross  South Midlands League  Pre-Season Friendly  Bob Davies
500 15-Apr 36 Biggleswade United  Tring Athletic  South Midlands League  Premier Div  Bob Davies
329 22-Jan 8 Billingham Synthonia   Runcorn Town  Northern League  FAV 4  Andy Gallon
233 05-Dec 6 Binfield   Flackwell Heath  Hellenic Football League  FAV 3  Andy Gallon
86 11-Sep 23 Bishops Stortford  Boston United  Conference  North  Gary Spooner
328 22-Jan 43 Bishops Stortford  Workington  Conference  North  Bob Davies
34 18-Aug 7 Blackpool  Derby County  Football League  Championship  Mark Bembridge
130 02-Oct 9 Blantyre Victoria  Stonehouse Violet  W Scotland Juniors  Central District Div 2  Mike Latham
491 15-Apr 49 Bodmin Town  Witheridge  SW Peninsula League  Premier Div  Pete Collins
492 15-Apr 26 Bonnyrigg Rose   Auchinleck Talbot  SJFA East Superleague  Scottish JC SF  Mike Latham
52 25-Aug 21 Boroughbridge   Knaresborough Town  West Yorkshire League  Premier Div  Andy Gallon
156 23-Oct 20 Borussia Dortmund  Signal Iduna Park  Bundesliga  Div 1  Gary Spooner
161 23-Oct 40 Borussia Monchen'bach  Bayer 04 Leverkusen  Bundesliga  Div 1  Gary Spooner
446 26-Mar 7 Bosham  Rottingdean Village  Sussex County League  Div 3  Justin Holmes
419 18-Mar 4 Boston Town  Newport Pagnell Town  United Counties League  Premier Div  Leon Gladwell
434 19-Mar 5 Bournemouth  Carlisle United  Football League  Div 1  Richard Panter
399 05-Mar 6 Bournemouth  West Auckland Town  Wessex League  FAV 6  Leon Gladwell
582 17-May 47 Boxford Rovers  Stoke-by-Nayland  Colchester & E Essex Lgue  Premier Div  Martin Wray
61 28-Aug 8 Bradford Park Avenue  Park Avenue Gound      Andy Gallon
2 17-Jul 6 Bray Wanderers  Derry City  League of Ireland  Premier Div  Justin Holmes
11 24-Jul 43 Brechin City  Falkirk  Scottish Football League  Ramsdens Cup 1  Gary Spooner
191 08-Nov 9 Bredhurst Juniors  Stansfeld Oxford Berm  Kent County League  Premier Div  Paul Roth
180 04-Nov 11 Brentford  Colchester United  Football League  Div 1  Pete Collins
234 07-Dec 6 Brightlingsea Regent  Tilbury  Eastern Counties League  Essex Senior Cup 3  Leon Gladwell
54 25-Aug 9 Brighton & Hove Albion  Blackpool  Football League  Championship  Gyles Basey-Fisher
3 17-Jul 12 Brighton & Hove Albion  Eastbourne Borough  Football League Cham'ship  Sussex Senior Cup F  Gary Spooner
357 16-Feb 5 Brighton & Hove Albion  Nottingham Forest  Football League  Championship  Richard Panter
414 14-Mar 21 Brighton & Hove Albion  Ipswich Town  Football League  Championship  Pete Collins
48 21-Aug 48 Brimscombe & Thrupp   Hook Norton  Hellenic League  Div 1 West  Rob Campion
356 16-Feb 5 Bristol City  Nottingham Forest  Football League  Championship  Richard Panter
506 22-Apr 5 Bristol City  Barnsley  Football League  Championship  Justin Holmes
355 16-Feb 5 Bristol Rovers  Plymouth Argyle  Football League  Div 2  Richard Panter
589 27-May 62 Broadfields United  Interwood Town  Middlesex County League  Premier Div  Martin Wray
456 01-Apr 40 Brockenhurst  Cowes Sports  Wessex League  Div 1  Gary Spooner
255 26-Dec 42 Buckingham Town  Bugbrooke St Michael  United Counties League  Div 1  Martin Wray
304 09-Jan 12 Buckingham Town  Eynesbury Rovers  United Counties League  Div 1  Gyles Basey-Fisher
107 25-Sep 2 Buckley Town  Rhyl  Cymru Alliance    Andy Gallon
509 22-Apr 44 Buckminster United   Greyhounders  Grantham & District Lgue  Senior Cup SF  Rob Campion
445 25-Mar 12 Bungay Town  Sprowston Wanderers  Anglian Comb League  Div 2  Paul Roth
28 10-Aug 13 Burnham Ramblers  Witham Town  Essex Senior League    Gyles Basey-Fisher
572 13-May 20 Burntwood Town  Chelmsley Town  Midland Comb League  Div 2  Gary Spooner
31 14-Aug 49 Burton Park Wanderers  Potton United  United Counties League  Div 1  Bob Davies
140 09-Oct 19 Burton Park Wanderers  Buckingham Town  United Counties League  Div 1  Gary Spooner
248 18-Dec 8 Caernarfon Town  Bethesda Atletic  Welsh Alliance League  Div 1  Mike Latham
249 18-Dec 15 Caernarfon Wanderers  Nefyn United  Welsh Alliance League  Div 1  Mike Latham
131 02-Oct 50 Caldecote  Flitwick Town    Beds Senior Trophy 1  Bob Davies
13 24-Jul 24 Caldecote Reserves  Potton United Reserves    Pre-Season Friendly  Bob Davies
259 27-Dec 50 Cambridge Uni Press  Godmanchester Rovers  Eastern Counties League  Div 1  Bob Davies
175 30-Oct 15 Cambuslang Rangers   Yoker Athletic    Scottish Junior Cup 2  Mike Latham
178 04-Nov 32 Camelford  St Blazey  SW Peninsula League  Premier Div  Pete Collins
73 01-Sep 8 Campion  Tyersal  West Riding Co Amat Lge  Prem Div  Andy Gallon
36 19-Aug 22 Cardiff City  Bristol City  Football League  Championship  Gyles Basey-Fisher
116 26-Sep 5 Cardiff City  Leicester City  Football League  Championship  Leon Gladwell
449 30-Mar 22 Carleton   Grassington United  Craven & District Lgue  Premier Div  Mike Latham
354 16-Feb 5 Carlisle United   Sheffield United  Football League  Div 1  Richard Panter
8 23-Jul 40 Carlton Town  Staveley MW  Northern Premier League  Pre-Season Friendly  Rob Campion
218 27-Nov 15 Carluke Rovers  Broughty Athletic    Scottish Junior Cup 3  Mike Latham
539 29-Apr 25 Carperby Rovers  Buck Inn OB v Colburn    Dales Cup Final  Mike Latham
286 04-Jan 7 Carshalton Athletic  Cray Wanderers  Ryman League  Prem Div  Justin Holmes
138 09-Oct 8 Carterton  Lydney Town  Hellenic League  Div 1 West  Leon Gladwell
89 11-Sep 49 Castle Donington Town  Barlestone St Giles  Leics Senior League  Div 1  Martin Wray
496 15-Apr 37 Castor & Ailsworth  Sutton Bridge United  Peterborough & Dist Lgue  Div 2  Rob Campion
63 30-Aug 50 Caterpillar  Asfordby Amateurs  Leics Senior League  Beacon Bitter Cup 1  Martin Wray
24 07-Aug 45 CB Hounslow United  Eversley  Combined Counties Lgue  Div 1  Martin Wray
368 21-Feb 1 CD Artenara  UD Atalaya  Gran Canaria Reg Div  Div 2 Grp 1  Paul Roth
123 30-Sep 13 CE Alaior   Club Esportiu Ferreries   Spanish La Liga Tercera D  Group 11  Paul Roth
241 11-Dec 34 Cedars Park  Felixstowe Harpers  Suffolk & Ipswich League  Div 4  Martin Wray
322 15-Jan 6 Cedars Park  Stradbroke United  Suffolk & Ipswich League  Div 4  Leon Gladwell
102 25-Sep 1 Cefn Druids  gap Connahs Quay Nom  Cymru Alliance    Andy Gallon
110 25-Sep 4 Cemaes Bay  School Lane  Anglesey League    Andy Gallon
371 21-Feb 9 CF Mogan  CF Union Pedro Hidalgo  Gran Canaria Reg Div  Div 2 Grp 2  Paul Roth
401 05-Mar 2 Charing  St Margarets  Canterbury & District Lgue  Premier Div  Paul Roth
179 04-Nov 6 Charlton Athletic  Brentford  Football League Div 1  JPT - South  Pete Collins
504 18-Apr 14 Chatburn  Ighten Leigh  Craven & District League  NPH Trophy 3  Mike Latham
212 21-Nov 6 Chatham Town  Enfield Town  Ryman League  Div 1 North  Justin Holmes
55 25-Aug 15 Chelmsford City  Farnborough Town  Conference  South  Gyles Basey-Fisher
331 22-Jan 18 Chelmsley Town  Leamington Hibernian  Midland Comb League  Div 2  Gary Spooner
280 02-Jan 5 Cheltenham Town  Rotherham United  Football League  Div 2  Justin Holmes
483 11-Apr 33 Cherry Hinton  Castle Camps  Cambs County League  Senior A Div  Martin Wray
279 02-Jan 5 Chesham United  Arlesey Town  Southern League  Prem Div  Justin Holmes
326 22-Jan 8 Chilham  Staplehust Monarchs Utd  Canterbury & District Lge  Weald Kent CC QF  Paul Roth
101 25-Sep 3 Chirk AAA  Holyhead Road  Welsh Nat Lge - Wrexham    Andy Gallon
137 09-Oct 7 Clanfield 85  Tytherington Rocks  Hellenic League  Div 1 West  Leon Gladwell
583 18-May 16 Clawddnewydd  Ysceifiog  Landyrnog Summer Lgue    Mike Latham
383 26-Feb 7 Cleethorpes Town  Hykeham Town  Lincolnshire League    Andy Gallon
378 26-Feb 18 Cleethorpes Town  Hykeham Town  Lincolnshire League    Gyles Basey-Fisher
162 23-Oct 45 Clifton  AFC Hucknall  Central Midlands League  Division South  Rob Campion
426 18-Mar 20 Clifton  Real United  Central Midlands League  Division South  Gary Spooner
425 18-Mar 5 Clifton  Real United  Central Midlands League  Division South  Leon Gladwell
586 20-May 72 Clifton  Nottingham United  Central Midlands League  South Division  Martin Wray
164 23-Oct 43 CNSOBU  Hemsby  Anglian Comb League  Cyril Ballyn Trophy   Martin Wray
203 17-Nov 7 Cobham  Guernsey  Combined Counties Lgue  League Cup 3  Leon Gladwell
543 03-May 16 Cockermouth  Longtown  Cumberland County Lgue  Div 1  Mike Latham
44 21-Aug 41 Codicote   Sandridge Rovers  Herts Senior County Lgue  Prem Div  Bob Davies
394 04-Mar 4 Colchester United Youth   Aldershot Town Youth  Football Lgue Youth All'ce    Gyles Basey-Fisher
323 18-Jan 8 Colchester Utd Youth  Wycombe Wands Youth  FL Youth Alliance  SE   Leon Gladwell
188 06-Nov 8 Colliers Wood United  Guildford City  Combined Counties Lgue  Premier Div  Leon Gladwell
45 21-Aug 41 Colney Heath  Langford  South Midlands League  FAC EP Rd  Bob Davies
384 26-Feb 48 Coltishall   Runton  North East Notfolk League  Div 1  Martin Wray
200 14-Nov 6 Colwyn Bay  Gainsborough Trinity  Conference  North  Justin Holmes
111 25-Sep 7 Colwyn Bay   Altrincham  Conference  North  Andy Gallon
201 14-Nov 6 Conwy United  Flint Town United  Cymru Alliance  Justin Holmes
216 27-Nov 32 Corby Town  North Ferriby United  Conference North  FA Trophy 3  Bob Davies
181 04-Nov 52 Corby Town  Kidderminster Harriers  Conference North  FAC 4Q  Martin Wray
297 08-Jan 15 Corby Town  FC Halifax Town  Conference  North  Andy Gallon
373 22-Feb 3 Corby Town  Hinckley United  Conference  North  Leon Gladwell
305 09-Jan 21 Corinthian Casuals  Dulwich Hamlet  Ryman League  Div 1 South  Gyles Basey-Fisher
82 04-Sep 33 Costessey Sports  Martham  Anglian Combination Lge  Div 3  Martin Wray
567 13-May 20 County Hall  Cosby United  Leics & District F League  at Magna 73 FC  Gary Spooner
353 16-Feb 5 Coventry City   Ipswich Town  Football League  Championship  Richard Panter
247 18-Dec 25 Coventry Spartans  Greenhill  Midland Comb League  Div 2  Gary Spooner
454 01-Apr 5 Coventry Sphinx  Westfields  Midland Alliance    Leon Gladwell
340 29-Jan 37 CPD Bodedern   Holywell Town  Welsh Alliance League  Div 1  Mike Latham
275 01-Jan 12 CPD Gwalchmai   Holyhead Hotspur  Welsh Alliance League  Div 1  Mike Latham
497 15-Apr 26 CPD Llanllyfni  Treaddur Bay  Gywnedd League  League Cup SF  Mike Latham
351 12-Feb 29 CPD Pwellheli  Ton & Gelli BGFC  Welsh Alliance League  Welsh FA Trophy QF  Mike Latham
338 29-Jan 50 Cranfield United  Langford  South Midlands League  Div 1  Bob Davies
256 27-Dec 8 Cray Valley  Fisher  Kent Football League    Paul Roth
246 18-Dec 4 Crewe Alexandra  Crawley Town  Football League  Div 2  Justin Holmes
443 25-Mar 34 Cumnock Juniors  Petershill  West Juniors Super Lgue  Premier Div  Mike Latham
363 19-Feb 15 Dagenham & Redbridge   Cheltenham Town  Football League  Championship  Richard Panter
109 25-Sep 34 Dalbeattie Star  Inverurie Loco Works    Scottish Cup Rd 1  Gary Spooner
559 08-May 8 Darlaston  Bewdley Town  West Mids Regional Lgue  Premier Div  Richard Panter
307 09-Jan 17 Darlington   Gateshead  Conference  Prem Div  Gyles Basey-Fisher
207 20-Nov 12 Darvel Juniors  Saltcoats Victoria  Ayrshire District League  Scottish Junior Cup 2  Mike Latham
343 03-Feb 5 Daventry Town  Bedfont Town  Southern League  Div 1 Central  Leon Gladwell
133 02-Oct 11 Deal Town Rangers  Sevenoaks  Kent County League  Div 2 East  Paul Roth
206 20-Nov 60 Deanshanger Athletic  Welford Victoria  North Bucks League  Northants Jun Cup 3   Martin Wray
358 16-Feb 12 Deeping Rangers  St Ives Town  United Counties League  Div 1  Gyles Basey-Fisher
197 13-Nov 51 Dennington  Thurston  Suffolk & Ipswich League  Touchline Sports 2  Martin Wray
484 11-Apr 60 Dereham Town  Wroxham  Eastern Counties League  Premier Div  Martin Wray
489 13-Apr 26 Diggle  Slaithwaite United  Huddersfield & Dist Lgue  Div 1  Mike Latham
571 13-May 12 Dinamo Bucharest  Ground photos at DBFC      Gary Spooner
198 13-Nov 25 Droitwich Spa  Phoenix United  Midland Comb League  Div 1  Gary Spooner
418 18-Mar 20 Dronfield Town  Thoresby CW  Central Midlands League  Division North  Leon Gladwell
417 18-Mar 5 Dronfield Town  Thoresby CW  Central Midlands League  Division North  Gary Spooner
124 02-Oct 50 Dun Cow  Colne Valley Blues    Herts Sen Sun Cup 1  Bob Davies
303 09-Jan 7 Dundee  Kilmarnock  Scottish Football League  Scottish Cup 4  Leon Gladwell
15 26-Jul 23 Dundee United  Kilmarnock  Scottish Premier League    Gyles Basey-Fisher
81 04-Sep 46 Dunton  Shefford Tn & Campton  Beds County League  Prem Div  Bob Davies
257 27-Dec 6 East Grinstead Town  Crowborough Athletic  Sussex County League  Div 1  Justin Holmes
100 18-Sep 64 East Ruston  Bridgham United  North East Norfolk Lgue  Norfolk Junior Cup 1  Martin Wray
225 28-Nov 16 East Thurrock United   Lewes  Ryman League  Premier Div  Gyles Basy-Fisher
315 15-Jan 40 Ebbsfleet United  Chester  Conference South  FAT 2  Gary Spooner
469 07-Apr 4 Eccleshill United  Dinnington Town  Northern Cos East Lge  Div 1  Richard Panter
580 16-May 14 Edenfield  Langho  East Lancs League  Div 1  Mike Latham
189 06-Nov 7 Egham Town  Sandhurst Town  Combined Counties Lgue  Premier Div  Leon Gladwell
568 13-May 16 EL Cup Final 2012   Athletico M v Atletic B  Europa League Cup Final  at Nat Std Bucharest  Gary Spooner
422 18-Mar 5 Ellistown  Oadby Town  East Midlands Cos Lge  Leon Gladwell
165 25-Oct 12 Ellistown   Peterborough N Star  East Midlands Cos  FA Vase 1  Paul Roth
196 13-Nov 50 Elstow Abbey  Potton United Reserves  Beds County League  Div 2  Bob Davies
376 26-Feb 41 Ely City Reserves  Somersham Town  Cambs County League  Premier Div  Bob Davies
464 03-Apr 26 Embsay  Gargrave  Craven & District League  NPH Trophy 2  Mike Latham
192 10-Nov 9 Enfield Town  Harefield United  Ryman Div 1 North  Midd'x Senior Cup 2  Leon Gladwell
284 03-Jan 75 Enfield Town  Redbridge  Ryman League  Div 1 North  Martin Wray
428 18-Mar 44 Enfield Town  Ilford  Ryman League  Div 1 North  Bob Davies
341 29-Jan 12 Enfield Town   Great Wakering Rovers  Ryman League  Div 1 North  Paul Roth
432 19-Mar 12 Entente Sportive Guines  Etoile Sportive Bully  N P-de-C Seniors   Prom Honneur A  Paul Roth
367 21-Feb 14 Estrella  UD Las Zocas  La Liga Tercera Div  Grp 12  Leon Gladwell
319 15-Jan 15 Eye Sports  Oakham United  Peterborough & Dist Lgue  Prem Div  Rob Campion
96 18-Sep 30 Eynesbury Rovers  Desborough Town    FAV 1Q  Gary Spooner
281 03-Jan 37 Eynesbury Rovers  Potton United  United Counties League  Div 1  Bob Davies
557 08-May 27 FA Cup Final 2012  Chelsea v Liverpool     at Wembley Stadium  Pete Collins
493 15-Apr 22 FA Cup S-F 2012  Everton v Liverpool    S-F 1 at Wembley  Pete Collins
576 14-May 9 FA Vase Final 2012  Dunston UTS v W Auc T    at Wembley Stadium  Richard Panter
411 12-Mar 6 Farleigh Rovers   Westfield  Combined Counties Lgue  Div 1  Justin Holmes
71 31-Aug 5 Farnham Town  Badshot Lea  Combined Counties Lgue  Premier Div  Justin Holmes
182 05-Nov 12 Fauldhouse United   Port Glasgow Athletic    Scottish Junior Cup 2  Mike Latham
487 11-Apr 8 Faversham Harlequins  Chilham  Canterbury & Dist League  Sen Charity Cup SF  Paul Roth
232 04-Dec 14 FC Cefn  Aberystwyth Town  WNL - Wrexham Area  Welsh Cup 3  Mike Latham
153 19-Oct 7 FC Differdange 03  F91 Dudelange  Luxembourg League  National  Justin Holmes
386 01-Mar 5 FC Porto  CF Feirense  Premeira Liga    Leon Gladwell
47 21-Aug 8 FC Romania  Indian Gymkhana  Midddlesex County League  Prem Div  Paul Roth
346 05-Feb 69 FC Romania  Southall  Midd'x County League  Premier Div  Martin Wray
588 27-May 6 FC Romania  Willesden Constantine  Middlesex County League  Premier Div  Justin Holmes
274 01-Jan 9 Feckenham  Knowle  Midland Comb League  Div 1  Mike Latham
115 25-Sep 40 Feltwell United   Tacolneston  Central & Sth Norfolk Lge  Div 1  Martin Wray
250 18-Dec 26 Ferrari  Whitwick United  North Leics League  Cobbyn Trophy 3  Rob Campion
215 27-Nov 5 Ferring  Newhaven  Sussex County League  Div 3  Justin Holmes
62 28-Aug 21 Field   Carlton Athletic  West Yorkshire League  Premier Div  Andy Gallon
38 19-Aug 11 Forest Green Rovers  Stockport County  Conference  Premier Div  Gyles Basey-Fisher
16 26-Jul 25 Forfar Athletic  Buckie Thistle  Scottish Football League  Ramsdens Cup 1  Gyles Basey-Fisher
302 09-Jan 8 Forfar Athletic  Aberdeen  Scottish Football League  Scottish Cup 4  Leon Gladwell
146 16-Oct 13 Forth Wanderers  Lesmahagow  W Scotland Cup 1  Mike Latham
437 25-Mar 20 Fosse City  Webbys Wanderers  Leics Alliance League  Div 2  Rob Campion
593 05-Jun 5 Frenford Senior   Rayleigh Town  Essex Olympian League  Premier Div  Leon Gladwell
79 04-Sep 11 Friar Lane & Epworth  Lutterworth Town  Leics Senior League  Div 1  Mark Bembridge
21 03-Aug 12 Fulbourn Institute  Foxton    TW Memorial Trophy  Gyles Basey-Fisher
235 08-Dec 3 FYR Macedonia  Republic of Ireland    Euro 2012 Grp B Q  Dave DJ Johnston
320 15-Jan 20 Gaerwen  Halkyn United  Welsh Alliance League  Div 2  Mike Latham
209 21-Nov 21 Gainsborough Trinity  Boston United  Conference  North  Gyles Basy-Fisher
502 16-Apr 11 Gas Recreation  Harwich & Parkeston  Essex & Suffolk Bord Lge  Premier Div  Paul Roth
174 30-Oct 30 Genesis  Houghton Rangers    Leics Inter Cup 2  Rob Campion
270 01-Jan 25 Glades Sporting  Northfield Town  Midland Comb League  Div 1  Gary Spooner
113 25-Sep 23 Glan Conwy       Cookson Cup 1  Andy Gallon
103 25-Sep 15 Glantraeth  Trearddur Bay United    Welsh Trophy Rd 1  Andy Gallon
282 03-Jan 48 Godmanchester Rovers  Cambridge Uni Press  Eastern Counties League  Div 1  Bob Davies
170 30-Oct 6 Gorleston  Hadleigh United  Eastern Counties League  Premier Div  Justin Holmes
5 19-Jul 9 Gorleston   Norwich City  Eastern Counties League  Pre-Season Friendly  Gyles Basey-Fisher
526 25-Apr 10 Gornal Athletic  Cradley Town  West Mids Regional Lgue  Premier Div  Richard Panter
375 26-Feb 51 Goscote Spartans  Syston Midland Railway  Leicester Sunday League  Senior Cup  Rob Campion
167 30-Oct 11 Granada CF   FC Barcelona  Primera Div    Leon Gladwell
561 10-May 37 Great Massingham  Reffley Royals  North West Norfolk Lgue  Div 1  Martin Wray
395 04-Mar 11 Great Wakering Rovers   Brentwood Town  Ryman League  Div 1 North  Gyles Basey-Fisher
296 08-Jan 55 Great Yarmouth Town  Wivenhoe Town  Eastern Counties League  Prem Div  Martin Wray
194 13-Nov 52 Gretton  Welford Victoria  Northants Comb League  Premier Div  Rob Campion
473 08-Apr 65 Gretton  Heyford Athletic  Northants Comb League  Premier Div  Martin Wray
190 07-Nov 6 Guernsey  Ash United  Combined Counties Lgue  Div 1  Justin Holmes
430 18-Mar 16 Guilsfield  Rhos Aelwyd  Cymru Alliance    Mike Latham
477 09-Apr 20 Guiseley  Altrincham  Conference  North  Andy Gallon
150 17-Oct 13 Guru Nanak  Sevenoaks  Kent County League  Div 2 East  Paul Roth
444 25-Mar 66 Guru Nanak   NK Aces  Kent County League  Div 2 East  Martin Wray
122 27-Sep 8 Gyn Ceiriog  Lex XI  Welsh Nat Lge - Wrexham  Div 1  Andy Gallon
176 31-Oct 10 Hadlow Evolution  Hawkenbury  Kent County League  Div 2 East  Paul Roth
243 15-Dec 3 Hainford YCOB    Nwich & Dist SL & ex NENL    Gyles Basey-Fisher
520 23-Apr 2 Hallam  Teversal  Northern Cos East Lge  Div 1  Leon Gladwell
503 18-Apr 45 Halstead Wanderers  Belchamps  Halstead & District League  Premier Div  Martin Wray
88 11-Sep 70 Harborough Town  Potton United  United Counties League  Div 1  Bob Davies
324 18-Jan 3 Harborough Town   Bourne Town  United Counties League  Div 1  Leon Gladwell
317 15-Jan 25 Harpenden Town  Kings Langley  South Midlands League  Div 1  Gary Spooner
521 23-Apr 5 Hathersage  Brampton  Hope Valley League  Premier Div  Leon Gladwell
19 01-Aug 5 Havant & Waterlooville  Real Betis    Pre-Season Friendly  Justin Holmes
145 16-Oct 60 Haverhill Rovers  Brantham Athletic  Eastern Counties League  Premier Div  Bob Davies
193 10-Nov 5 Haverhill Rovers  Newmarket Town  Eastern Counties League  Premier Div  Leon Gladwell
49 22-Aug 5 HB Torshavn  IF Fuglafj°r­ur   Meistaradeildin    Justin Holmes
342 29-Jan 66 Heacham   Redgate Rangers  North West Norfolk League  Div 1  Martin Wray
298 08-Jan 9 Heather St Johns   Alvechurch  Midland Alliance    Mike Latham
366 19-Feb 65 Hemsby  Southwold Town  Anglian Comb League  Div 3  Martin Wray
518 23-Apr 5 Hemsby  Martham  Anglian Comb League  Div 3  Leon Gladwell
534 27-Apr 24 Hepworth United   Shepley  Huddersfield & Dist Lgue  Div 1  Gyles Basey-Fisher
450 01-Apr 38 Herts FA Sunday J C/F  The Bell v Oxhey Jets V      Bob Davies
569 13-May 33 Herts FC HQ Letchworth  LGC Eagles v Met Pol B  Herts Senior County Lgue  Aubrey Cup Final  Bob Davies
66 30-Aug 7 Hibernian   Berwick Rangers  Scottish Football League  Scottish FL Cup 2  Leon Gladwell
78 04-Sep 12 Highmoor Ibis  Chalfont Wasps  Hellenic League  Div 1 North  Paul Roth
314 15-Jan 9 Hildenborough Athletic  Sheppey United  Kent County League  KAA Inter Shield QF  Paul Roth
1 10-Jul 10 Hinckley United  Notts County  Conference North  Pre-Season Friendly  Mark Bembridge
325 20-Jan 8 Hinckley United  Luton Town  Conference North  FAT 2  Leon Gladwell
556 07-May 51 Hinckley United  Wigston CB v Syston MR  Leics S/L Prem Div C/F    Rob Campion
466 06-Apr 24 Hindsford  Dukinfield  Manchester League  Premier Div  Mike Latham
530 27-Apr 12 Hitchin Town  AFC Totton  Southern League  Premier Div  Gyles Basey-Fisher
485 11-Apr 22 Hitchin Town  Arlesey Town  Southern League  Premier Div  Bob Davies
565 13-May 40 Hitchin Town  Crawley Grn v B Wood  S Cos Floodit Yth League  Play-Off at HTFC  Bob Davies
563 13-May 42 Hitchin Town  Dun Cow v Real Stev'ge  Comet Stevenage S/L  Challenge Cup Final  Bob Davies
546 06-May 47 Hitchin Town  Dun Cow v FC Nirankari  Comet Stevenage S/L  Cup Final at HTFC  Bob Davies
252 19-Dec 8 Holland Sports  Bexley FC  Kent County League  Div 2 West  Paul Roth
51 24-Aug 31 Hollands & Blair  Ashford United  Kent Invicta League    Pete Collins
478 09-Apr 6 Hollands & Blair  Cray Valley (PM)  Kent Invicta League  Kent Sen Trophy SF  Justin Holmes
522 23-Apr 4 Holmer Green  Royston Town  South Midlands League  Premier Div  Leon Gladwell
591 05-Jun 4 Holmes Park  A Ivanhoe v Ibstock Utd    Leics Sen Cup Final  Leon Gladwell
590 30-May 9 Holmes Park  A Ivanhoe v Ibstock Utd    Leics Sen Cup Final  Mark Bembridge
106 25-Sep 5 Holyhead Hotspur  Nefyn United  Welsh Alliance  Div 1  Andy Gallon
112 25-Sep 2 Holywell Town  Llandudno Junction  Welsh Alliance  Div 2  Andy Gallon
306 09-Jan 15 Horley Town  Guildford City  Combined Counties Lgue  Prem Div  Gyles Basey-Fisher
550 06-May 4 Horsford United  Stalham Town  Anglan Comb League  Div 1  Leon Gladwell
57 28-Aug 50 Huntingdon Town  Potton United  United Counties League  Div 1  Bob Davies
119 26-Sep 6 Huntingdon Town   Daventry Town    FAC 1Q  Leon Gladwell
14 24-Jul 22 Ickwell & Old Warden  Great Bardord  Bedfordshire County Lge  Pre-Season Friendly  Bob Davies
134 04-Oct 5 IFK Gothenburg  Mjńllby AIF  Allsvenskan    Justin Holmes
405 11-Mar 43 IQRA   Syston Midland Railway  Leicester Sunday League  Prem Cup Grp C  Rob Campion
451 01-Apr 4 Irchester United  Kings Lynn Town  United Counties League  Premier Div  Leon Gladwell
139 09-Oct 5 Jarvis Brook  Willingdon Athletic    Sussex Inter Cup 2  Justin Holmes
547 06-May 34 Kendal County  Todmorden Borough  West Lancs League  Div 2  Gary Spooner
575 13-May 38 Ketton  Warboys  Peterborough & Dist Lgue  Div 2  Rob Campion
136 09-Oct 5 Kidlington  Ardley United  Hellenic League  Premier Div  Leon Gladwell
40 21-Aug 25 Kidlington   Hillingdon Borough  Hellenic League  FAC EP Rd  Gary Spooner
223 28-Nov 9 Kilmarnock   Rangers  Scottish Premier League  Leon Gladwell
596 05-Jun 5 Kings Cliffe United  Pinchbeck United  Peterborough & Dist Lgue  Premier Div  Leon Gladwell
579 16-May 22 Kings Cliffe United  Moulton Harrox  Peterborough & Dist Lgue  Prem Div  Rob Campion
58 28-Aug 62 Kings Cliffe United   Leverington Sports  Peterborough & Dist Lge  Premier Div  Martin Wray
285 04-Jan 25 Kings Langley  London Colney  South Midlands League  Div 1  Gary Spooner
213 23-Nov 8 Knaphill  Bookham  Combined Counties Lgue  Div 1  Leon Gladwell
18 31-Jul 19 Lea Sports PSG  Kent Athletic  Bedfordshire County Lge  Pre-Season Friendly  Bob Davies
289 05-Jan 8 Leamington  Frome Town  Southern League  Prem Div  Leon Gladwell
400 05-Mar 25 Leatherhead  Harrow Borough  Ryman League  Premier Div  Andy Gallon
349 12-Feb 28 Lens  Amiens  Ligue 2    Gary Spooner
512 23-Apr 4 Letchworth G C Eagles  Buntingford Town  Herts Senior County Lgue  Premier Div  Leon Gladwell
321 15-Jan 44 Letchworth GC Eagles  Mill End Sports  Herts Senior County Lgue  Prem Div  Bob Davies
292 08-Jan 23 Letcombe  Chalfont Wasps  Hellenic League  Div 1 East  Gary Spooner
98 18-Sep 63 Leverstock Green  Biggleswade United  South Midlands League  Prem Div  Bob Davies
435 21-Mar 8 Leverstock Green  Oxhey Jets  South Midlands League  Prem Div  Gyles Basey-Fisher
501 15-Apr 24 Lichfield City   Blackwood  Midland Comb League  Div 1  Gary Spooner
94 16-Sep 22 Lincoln United  Ilkeston Town  Northern Premier League  Div 1 South  Bob Davies
204 17-Nov 6 Linton Granta  Waterbeach  Cambs County League  Cliff Bullen Cup 2  Leon Gladwell
171 30-Oct 49 Linton Granta   Littleport Town  Cambs County League  Premier Div  Bob Davies
377 26-Feb 48 Littleport Town  Chatteris Town  Cambs County League  Premier Div  Bob Davies
482 11-Apr 36 Llanfair United  Bont  Mid Wales League    Mike Latham
476 08-Apr 20 Llanidloes Town   Carno  Mid Wales League  Div 1  Mike Latham
105 25-Sep 5 Llanrwst United  Gwydir Park  Welsh Alliance  Div 1  Andy Gallon
574 13-May 16 Lochar Thistle  Lochmaben  Dumfries & Dist AF League  Burns Cup Final  Mike Latham
581 17-May 11 Lochmaben  Upper Annandale  Dumfries & Dist AF League  BL Cup SF  Mike Latham
32 14-Aug 43 London Colney Blues  Panshanger  Herst Senior County Lgue  Div 1  Martin Wray
114 25-Sep 42 London Colney Blues  Whitwell Village  Herts Senior County Lgue  Div 1  Bob Davies
532 27-Apr 8 London Tigers  Haringey Borough  South Midlands League  Premier Div  Gyles Basey-Fisher
287 05-Jan 7 Long Buckby  Irchester United  United Counties League  Prem Div  Bob Davies
507 22-Apr 56 Longridge Town  Turton  West Lancs League  Div 1  Gary Spooner
498 15-Apr 4 Loughborough University  new Holywell Park  Midland Alliance    Richard Panter
283 03-Jan 12 Louth Town  Grimsby Borough  Northern Cos East League  Div 1  Mike Latham
337 29-Jan 5 Lowestoft Town  Wealdstone  Ryman League  Prem Div  Justin Holmes
537 29-Apr 47 Lutterworth Town  Friar Lane & Epworth  Leics Senior League  Div 1  Martin Wray
474 08-Apr 40 Lutterworth Town  Shepshed Dynamo Res  Leics Senior League  Div 1  Rob Campion
510 22-Apr 47 Lydd Town  Seven Acre & Sidcup  Kent Invicta League    Pete Collins
440 25-Mar 33 M & DH Oakley  Sheff'd T & Campton R  Beds County League  Div 2  Bob Davies
240 11-Dec 13 Machynlleth  Mid Wales League    Mid Wales Lge Cup 2  Mike Latham
169 30-Oct 14 Malaga CF   Real Madrid  Primera Div    Leon Gladwell
442 25-Mar 38 Markfield  Kegworth Imperial  North Leics League  Premier Div  Gary Spooner
46 21-Aug 30 Martham   Hemsby  Anglian Combination Lge  Div 3  Matin Wray
397 04-Mar 38 Maryhill  St Anthonys    Central Lgue Cup 2  Mike Latham
74 02-Sep 19 Matlock Town  Mickleover Sports  Northern Premier League  Prem Div  Bob Davies
452 01-Apr 6 Matlock Town  Chester  Northern Premier League  Premier Div  Leon Gladwell
364 19-Feb 20 Meifod  Abermule  Mid Wales League  Div 2  Mike Latham
90 11-Sep 5 Merthyr Town  Brislington  Western League  FAV  Justin Holmes
467 06-Apr 6 Metrogas  University of Kent  Kent County League  Div 1  Justin Holmes
585 20-May 40 Middlewich Town  Denton Town  Cheshire League  Div 1  Gary Spooner
458 01-Apr 45 MK United  Catfield  Gt Yarmouth & District Lge  Div 1  Martin Wray
6 19-Jul 8 Moldova & Transnistria  Various      Dave DJ Johnson
309 09-Jan 17 Molesey   Chessington & Hook  Combined Counties Lgue  Prem Div  Gyles Basey-Fisher
144 12-Oct 11 Mongomery Town  Rhayader  Mid Wales League  Div 1  Mike Latham
365 19-Feb 26 Morda United  Newport Town  Shropshire County League  Shropshire CCC QF  Mike Latham
9 23-Jul 6 Morecambe  Derby County  Football League Div 2  Pre-Season Friendly  Mark Bembridge
316 15-Jan 15 Morecambe  Northampton Town  Football League  Div 2  Gary Spooner
594 05-Jun 3 Moulton Harrox  Coates Athletic  Peterborough & Dist Lgue  Premier Div  Leon Gladwell
41 21-Aug 35 MSV Duisburg  Hansa Rostock  Bundesliga   Div 2  Gary Spooner
147 16-Oct 52 Mutford & Wrentham  Waveney  Lowestoft & District Lgue  Suffolk Junior Cup 2   Martin Wray
211 21-Nov 14 Nantwich Town  Nuneaton Town    FAC 4Q  Gyles Basy-Fisher
91 12-Sep 5 Neath  Carmarthen Town  Welsh Premier League    Justin Holmes
587 20-May 46 Netherton United  Uppingham Town  Peterborough & Dist Lgue  Premier Div  Rob Campion
291 08-Jan 23 Newbury  Lambourn Sports  Hellenic League  Div 1 East  Gary Spooner
142 09-Oct 57 Newmarket Town  Felixstowe & Walton  Eastern Counties League  Premier Div  Martin Wray
595 05-Jun 3 Norfolk Junior Cup Final  Harleston v Reffley Roy    NJC Final at NCFC  Leon Gladwell
311 10-Jan 13 North Ferriby United  Rapid Solicitors Stadium  Northern Prem League    Andy Gallon
379 26-Feb 8 North Greenford United  Marlow  Southern League  Div 1 Central  Gyles Basey-Fisher
421 18-Mar 5 North Greenford United  Lincoln United Res  Lincolnshire League    Leon Gladwell
186 06-Nov 25 North Leigh  Hungerford Town  Southern League  South & West Div  Gary Spooner
141 09-Oct 50 Northampton Sileby R  Potton United  United Counties League  Div 1  Bob Davies
10 24-Jul 3 Northampton Town  Reading  Football League Div 2  Pre-Season Friendly  Justin Holmes
359 16-Feb 19 Northwich Victoria  Marine  Northern Premier League  Premier Div  Gyles Basey-Fisher
72 01-Sep 20 Northwold Sports & SC  Narborough  Central & Sth Norfolk Lge  Div 1   Martin Wray
173 30-Oct 70 Norton Athletic  Teriington SC  Lowestoft & District Lgue  Norfolk Junior Cup 3  Martin Wray
155 23-Oct 30 Norton United  Heath Hayes  North West Counties Lgue  FA Vase 1  Gary Spooner
166 30-Oct 8 Norwich CEYMS  Corton  Anglian Comb League  Div 1  Leon Gladwell
495 15-Apr 50 Norwich St Johns  Wells Town  Anglian Comb League  Premier Div  Martin Wray
76 02-Sep 50 Nostell Miners Welfare   Parkgate  Northern Cos East Lge  Prem Div  Bob Davies
205 20-Nov 49 Northampton ON Chens  Potton United  United Counties League  Div 1  Bob Davies
269 01-Jan 25 Nuneaton Griff  Coventry Copsewood  Midland Comb League  Prem Div  Gary Spooner
551 06-May 5 Nuneaton Town  Guiseley  Conference  North P-O Final 1 Leg  Leon Gladwell
59 28-Aug 21 Oadby Town  St Andrews  Eastern Counties League    Rob Campion
332 23-Jan 8 Oadby Town  Ampthill Town  East Midlands Counties  FAV 4  Leon Gladwell
441 25-Mar 44 Oakley Sports  AFC Kemp T & Bed Coll  Beds County League  Britannia Cup S-F  Bob Davies
480 09-Apr 30 Odd Down  Larkhall  Western League  Premier Div  Gary Spooner
202 14-Nov 11 Old Bradwell United  Frenford Senior  South Mids League  AR Trophy 1  Paul Roth
412 12-Mar 10 Old Southendian  Springfield  Essex Olympian League  Senior Div 2  Paul Roth
160 23-Oct 59 Olney Town  Potton United  United Counties League  Div 1  Bob Davies
75 02-Sep 48 Ossett Albion  Durham City  Northern Premier League  Div 1   Bob Davies
380 26-Feb 23 Ossett Town  Clitheroe  Northern Premier League  Div 1 North  Gyles Basey-Fisher
427 18-Mar 31 Ossett Town   Witton Albion  Northern Premier League  Div 1 North  Rob Campion
447 28-Mar 25 Oswaldtwistle St Marys  Rimington  East Lancs League  Div 1  Mike Latham
460 01-Apr 30 Oundle Town  Crowland Town  Peterborough & Dist Lgue  Premier Div  Rob Campion
410 11-Mar 40 Outwell Swifts  Duxford United  Cams County League  Senior B Div  Martin Wray
598 05-Jun 5 Oxford City  AFC Totton  Southern League  Prem Div P-O Final  Leon Gladwell
68 31-Aug 20 Oxhey Jets   AFC Dunstable  South Midlands League  Premier Div  Gyles Basey-Fisher
43 21-Aug 37 Panshanger  Bedmond Sports & Soc  Herts Senior County Lgue  Div 1  Martin Wray
262 28-Dec 50 Parkside United  Sporting 87  Suffolk & Ipswich League  Touchline Sports 3   Martin Wray
465 04-Apr 25 Penybont  St Harmon  Mid Wales South League    Mike Latham
108 25-Sep 15 Penycae  Flint Town United  Cymru Alliance    Andy Gallon
163 23-Oct 12 Penyffordd   Coedpoeth United  Welsh Nat Lgue Wrexham  Premier Div  Mike Latham
392 04-Mar 42 Peterborough Nthn Star  Dunston UTS  United Counties League  FAV 6  Gary Spooner
536 29-Apr 8 Peterborough Nthn Star  Northampton Spencer  United Counties League  Premier Div  Richard Panter
127 02-Oct 34 Petershill  Maryhill    Scottish Junior Cup 1  Mike Latham
597 05-Jun 4 Pinchbeck United  Coates Athletic  Peterborough & Dist Lgue  Premier Div  Leon Gladwell
555 06-May 56 Pinchbeck United  Alconbury  Peterborough & Dist Lgue  Premier Div  Rob Campion
436 21-Mar 5 Plymouth Argyle   Bristol Rovers  Football League  Div 2  Richard Panter
330 22-Jan 19 Pollok  Lochee United  SJF West Premier League  Scottish Cup 4  Mike Latham
524 24-Apr 8 Portsmouth   Derby County Reserves  Football League  Championship  Mark Bembridge
403 08-Mar 6 Portugal  Various      Dave DJ Johnston
214 27-Nov 17 Prestatyn Town  Aberystwyth Town  Welsh Premier League    Mike Latham
7 22-Jul 7 Qatar-AFC Asian Cp 2011  Various      Dave DJ Johnson
154 19-Oct 7 Racing FC Un Lux'bourg  Un 05 FC Kayl-TÚtange  Luxembourg League  National  Justin Holmes
64 30-Aug 7 Radford  Blackwell MW  East Midlands Counties    Leon Gladwell
494 15-Apr 50 Ratby Sports  Syston MR v Groby Mem    Leics S/L Prem SF  Rob Campion
245 18-Dec 23 Raunds Town  Potton United  United Counties League